Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mesaje pentru si de la Florin

In jos 
+36
adda
scut_fan_you
little_ice96-florin_fan
musikholicgirl
georgiana
poisongirl
oty
mycka_dulcee@yahoo.com
iulya_ark
diana_dea
elenna
puckie
flagel uimit
Destiny
dyddyshor
JUSTANA
alice
Shinya
bizarre_lovesongs
denisa_candy_max
anytza007
heathaddict79
lucasa
djstereo
crystal_ball_11@yahoo.com
kurt4991
Diiana
annouk
cristyna
mady_dulcik
Deea Andreea
saiuri
morandina
Edina
Florin
Adriyana
40 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyJoi Apr 10, 2008 10:08 pm

Aici puteti lasa mesajele vostre pentru Florin.. Asa ca, este locul ideal pentru a spune tot ce aveti pe suflet :D





Florin ..Eu sper sa intri pe forum cum iai promis lu Danny :D
Sus In jos
Florin
The One
The One
Florin


Numarul mesajelor : 18

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 13, 2008 6:09 pm

Salut ! Multumesc tuturor pentru sustinere si pentru tot ceea ce faceti pentru mine. Lasati aici mesaje sau intrebari. Va promit ca o sa raspund cat de repede pot. Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
Edina
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 1

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 13, 2008 7:03 pm

Cea mai buna voce,un look de zapaceste toate fetele si o personalitate pe masura.Florin=MEGASTAR:*....Oare ce va canta sambata? :D
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 13, 2008 10:17 pm

Nu ai pentru ce Florin ! Imi pare foarte bine ca ai intrat pe forum! Nici nu -mi venea sa cred atunci cand am vazut Laughing Mersi ca te-ai tinut de promisiune si ti-ai gasit putin timp pentru asta . Nu stiu daca iti place forumul..m-am chinuit ceva timp sa il fac, avand in vedere faptul ca nu am mai facut asa ceva pana acum .Oricum sper ca o sa il imbunatatesc pe zi ce trece si sa avem cat mai multi utilizatori...
aaa si multumesc pentru autograf...m-am rugat de toata lumea pana am gasit pe cineva ,bun la suflet Laughing , sa mi-l ia... eu nu sunt din bucuresti si nu am reusit sa ajung pana acum la Megastar..desi mi-as dori :( dar asta e ..trebuie sa ma resemnez :D
Succes sambata cheers

ti puuuup
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMar Apr 15, 2008 4:43 pm

Am si eu o intrebare...e cam stupida (de fapt cea mai stupida ) Laughing Care sunt culorile tale preferate? o sa intelegi mai tarziu rostul intrebarii mele.ti pup
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
saiuri
Incepator
Incepator
saiuri


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 43
Localizare : Moinesti, Bacau

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: INXS-Beautiful Girl   Mesaje pentru si de la Florin EmptySam Apr 19, 2008 3:05 pm

Salutare Florine! What`s up? Ms de autograf. Eu sunt din Moinesti dar am reusit sa ajung la prima petrecere"MEGASTAR" din Club Pat( sa o sustin pe Alexandra si pe tine). Sincer as prefera o finala intre voi. Te`as ruga ca in Marea Finala sa canti "Beautiful girl"-INXS. E piesa mea preferata si ti se potriveste de minunea timbrului tau vocal, care-apropo- e super interesant. Te sustin si te votez alaturi de moinesteanca mea, Alexandra. Va iubesc pe amandoi si sper sa ne revedem la party`ul de pe 14 mai din Pat. Pupici Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: :)   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 20, 2008 1:58 pm

Florin, tu TREBUIE sa castigi Megastarul ca altfel ne suparam! Nu pe tine, ci pe oamenii rai care nu vad ce tre sa vada si nu aud ce tre sa auda. Noi de aici te iubim, te votam si te vom sustine in continuare - pentru asta-s fanii, nu? Sunt sigura ca totul va fi bine, indiferent de rezultat, drumul tau in viata abia de aici incepe.
Un milion de sarutari si pumnii stransi la fel ca ai mamei tale,
Reliana love
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 20, 2008 4:04 pm

Florin,ma bucur ca te-am cunoscut personal.Esti mult mai de treaba decat pari la Tv.Sper sa nu te schimbi,si sa castigi Ms.
Bafta multa in continuare! cheers
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 27, 2008 10:23 am

Ai cantata forte frumos mai Florin! Tine-o tot asa....dak pana acum eram prinsa la mijloc intre cine sa fie megastar acum m-am hotarat...nuj din ce cauza dar aseara eram convinsa k tu vei canta cel mai bine si vei castiga....se pare k asa crede si publicul si juriul....mooolta bafta in continuare...

Poooooopicei!
cheers music hapyy
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 27, 2008 10:24 am

Sorry...dar nuj und sa postez mesajul asta...asa k o voi face aici Wink

Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas, o promisiune la fiecare grija si un raspuns la fiecare intrebare Invierea Domnului Iisus sa aduca in sufletul tau Iubire si Bucurie! Nu uita ca destinul SAU a fost "CRUCEA", scopul SAU a fost "DRAGOSTEA", motivui LUI ai fost tu! PASTE FERICIT LA TOATA LUMEA.... hapyy music
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Apr 27, 2008 1:13 pm

Paste fericit , Florin! Fie ca lumina Invierii sa raspandeasca numai sanatate si fericire in jurul tau ..si sa iti arate drumul spre titlul Megastar cap
Felicitarie pentru aseara..Ai fost taaaaaaare smile

ti pup hapyy
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMier Apr 30, 2008 1:37 pm

Florin...,bafta multa sambata,poate ne spui si noua ce melodii o sa canti.Sper sa ajungi in marea finala pentru ca ai dat dovada ca meriti.
Te pup si ai grija ce faci sambata. hapyy hapyy hapyy
Sus In jos
mady_dulcik
Incepator
Incepator
mady_dulcik


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 31

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMier Apr 30, 2008 6:28 pm

Pai ce sa iti zic nebunelule....... sa ramai tot asa si sa tintesti direct in varf..... ti-am ziso ca meriti.... Wink
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMier Apr 30, 2008 9:05 pm

ce sa zic...tine`o tot asa si imi place mult cum canti si sper sa castigi ... merti sa castigei i aratat`o deja poop
Sus In jos
annouk
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 34

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMier Apr 30, 2008 11:07 pm

acum k a plecat favorita mea nr 1,alexandra,sper macar sa castigi tu hapyy meriti cu adevarat,ai o voce exceptionala si ai dovedit ca poti avea si o miscare de nota 10 hapyy e adevarat ca editia asta e mult mai slaba decat precedenta, dar tu ai fi un megastar mai bun decat catalin smile
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Mai 04, 2008 12:55 pm

wowwww.....deci ai cantata foarte mijtooooooooooooo sambata...numai k nu am vazut prima parte k nu am avut prima tv...asta e...oricum tu ai cantat foarte bine...si asta s-a vazut atat la juriu cat si la public...important e ca tu sa dai tot ce e mai bun din tine atunci cand esti pe scena....sa uit de tot...

moooolt bafta in continuare...hai k mai ai un pic cheers hapyy
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Mai 04, 2008 12:59 pm

Bravo Florine pt ce ai facut ieri sper sa fie asa si saptamana viitoare mai ales in cdrul voturiilor si sa castigi Bafta
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Mai 04, 2008 1:01 pm

Normal ca o sa castige.Pentru ca dovedit de fiecare data ca merita si niciodata nu a avut o prestatie mai putin buna.
hapyy hapyy hapyy
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyDum Mai 04, 2008 4:08 pm

Felictiari Florin ! Ai cantat superb love mi-a placut mult duetul cu Oana.Bine cred ca sunt si putin subiectiva . In orice caz, sper sa castigi, imi doresc asta din tot sufletul. Eu nu pot decat sa iti urez mult succes si sa te votez sambata seara ! ti pup hapyy
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMier Mai 07, 2008 12:09 pm

Vizitato a scris:
Florin, tu TREBUIE sa castigi Megastarul ca altfel ne suparam! Nu pe tine, ci pe oamenii rai care nu vad ce tre sa vada si nu aud ce tre sa auda. Noi de aici te iubim, te votam si te vom sustine in continuare - pentru asta-s fanii, nu? Sunt sigura ca totul va fi bine, indiferent de rezultat, drumul tau in viata abia de aici incepe.
Un milion de sarutari si pumnii stransi la fel ca ai mamei tale,
Reliana love


sigur va castiga Wink is simply the best cheers
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
mady_dulcik
Incepator
Incepator
mady_dulcik


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 31

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyMier Mai 07, 2008 1:08 pm

sincer daca nu castiga florin megastarul si castiga andrei nu ma mai uit la ms ..... omu ala mie nu imi transmite nimic.... sper deosebire de florin care transmite tot....
Sus In jos
kurt4991
Cunoscator
Cunoscator
kurt4991


Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyVin Mai 09, 2008 4:38 pm

Poate sa-mi zica si mie cineva id-ul de HI-5 al lui Florin? Va multumesc.
Sus In jos
crystal_ball_11@yahoo.com
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Localizare : Calarasi

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptyVin Mai 09, 2008 8:37 pm

Succes Florin !!!
iti tin pumnii sambata

te vrem megastar Like a Star @ heaven

o sa te votez love
Sus In jos
http://silv1111.hi5.com
djstereo
Cunoscator
Cunoscator
djstereo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 29

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptySam Mai 10, 2008 3:32 pm

Bafta in seara asta Florin!Iti tinem pumnii toti. Razz
Daca si eu am emotii imi imaginez tu bounce
Oricum cel mai bun sa castige [si pentru mine tu esti cel mai bun]
Sus In jos
kurt4991
Cunoscator
Cunoscator
kurt4991


Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin EmptySam Mai 10, 2008 6:24 pm

SUCCES FLORINE! Sper sa castigi pentru ca meriti. Te voi vota in seara asta de cate ori voi putea. Speranta moare ultima... da
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje pentru si de la Florin Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin Empty

Sus In jos
 
Mesaje pentru si de la Florin
Sus 
Pagina 1 din 8Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aparitii Tv!
» Sfaturi pentru Florin
» pentru Morandina
» Poze Florin
» Megastar ||

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: