Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sfaturi pentru Florin

In jos 
+8
bizarre_lovesongs
kurt4991
dyddyshor
timea
corinutza_20
anytza007
Deea Andreea
morandina
12 participan?i
AutorMesaj
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyVin Apr 11, 2008 12:09 pm

Aveti vreun sfat pentru Florin? Credeti ca sunt lucruri pe care le-ar putea schimba?

Singurul sfat pe care ti-l dau este sa ramai mereu asa cum esti, sa nu renunti niciodata la muzica !
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyMier Apr 16, 2008 9:52 pm

Sa continui pe drumul pe care ti l-ai ales pentru ca chiar ai voce....si sper sa fii foarte comunicativ cu fanii (poate ca esti deja dar cum nu te-am cunoscut personal)....Si nu stiu cum sa zic pentru ca nu vreau sa fiu rautacioasa...Cand vorbesti mie mi se pare ca ai cam avea fitze...si nu cred k e chiar bine...sper sa nu mi-o iei in nume de rau...sper sa nu fie asa...si sa demonstrezi asta...

in rest ai grija de tine...pooopici
music
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyJoi Apr 17, 2008 7:39 pm

nu are fiteeeeeee wall sad
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyJoi Apr 17, 2008 9:13 pm

morandina asta e parerea mea...sfaturile sunt intotdeauna constructive...si am zis k mi se pare nu ca are...da doar atunci cand vorbeste...nuj...poate mi se pare mie...da de cantat canta soooooper bounce
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyJoi Apr 17, 2008 9:56 pm

sper sa nu mi-o ia nimeni in nume de rau..dar cel putin asa se vede la mine la tv Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Apr 20, 2008 12:18 am

Stiuuuuuuuuuuuuuuuu am gasit inca un sfat smile : te roooooog mult , fa tot posibilul ca parul tau sa arate asa cum era azi...


Ultima editare efectuata de catre morandina in Dum Iul 13, 2008 12:24 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: :)   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Apr 20, 2008 2:10 pm

Florin e sincer, direct si transant, fara false modestii si ipocrizii, exact asa cum trebuie. Bravo lui, are personalitate, iar daca asta deranjeaza pe anumiti oameni, asta deja spune ceva despre ei, nu mai e problema lui.
Sus In jos
anytza007
Incepator
Incepator
anytza007


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Apr 27, 2008 4:44 pm

Hmm sfat. Nu-i mai lasa pe aia sa-ti faca parul ala a la Razvan Mazilu. Nu ca nu iti sta bine, dar te imbatraneste. Rau.
Ah si nu renunta la atitudinea asta pe care o ai :D stiu ca unora li se pare ca esti ingamfat, sau flegmatic :)) da' nu conteaza. Mie exact asta imi place :)).
Sus In jos
corinutza_20
Dedicat
Dedicat



Numarul mesajelor : 105
Varsta : 35

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Apr 27, 2008 6:30 pm

anytza007 a scris:
Hmm sfat. Nu-i mai lasa pe aia sa-ti faca parul ala a la Razvan Mazilu. Nu ca nu iti sta bine, dar te imbatraneste. Rau.
Ah si nu renunta la atitudinea asta pe care o ai :D stiu ca unora li se pare ca esti
ingamfat, sau flegmatic :)) da' nu conteaza. Mie exact asta imi place :)).
imi place cum gandesti
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Apr 27, 2008 6:31 pm

corinutza_20 a scris:
anytza007 a scris:
Hmm sfat. Nu-i mai lasa pe aia sa-ti faca parul ala a la Razvan Mazilu. Nu ca nu iti sta bine, dar te imbatraneste. Rau.
Ah si nu renunta la atitudinea asta pe care o ai :D stiu ca unora li se pare ca esti
ingamfat, sau flegmatic :)) da' nu conteaza. Mie exact asta imi place :)).
imi place cum gandesti

si mie smile off topic
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
corinutza_20
Dedicat
Dedicat



Numarul mesajelor : 105
Varsta : 35

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyMar Apr 29, 2008 12:33 pm

hmmmm sfat sa nui bagi in seama pe cei invidiosi smile
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Mai 04, 2008 12:57 pm

eu iti dau un sfat care nu tine de muzica... Laughing

sper sa intri si tu mai des pe forum si sa ne mai informezi si pe noi ce, cum, cand....sa ne impartasesti impresiile tale Razz
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
timea
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyVin Mai 09, 2008 4:56 pm

Sfat? Sa dai mai multa caldura glasului... s-o vezi numa` pe doamna Aura cum se topeste Laughing Wink
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=eUY1Hbdt2y8
dyddyshor
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 30

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Mai 11, 2008 5:10 pm

Deea Andreea a scris:
eu iti dau un sfat care nu tine de muzica... Laughing

sper sa intri si tu mai des pe forum si sa ne mai informezi si pe noi ce, cum, cand....sa ne impartasesti impresiile tale Razz

daps dar nu e sfat e o rugaminte... Laughing

aaa si s nu te lasi de muzik...nu conteaza k a castigat expiratul ala de andrei kre nu merita[b]
Sus In jos
kurt4991
Cunoscator
Cunoscator
kurt4991


Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyJoi Mai 15, 2008 2:53 am

As avea si eu un sfat pentru tine...Dar sa nu mi-o iei in nume de rau. Ar fi bine sa te lasi de fumat, deoarece ma tem ca nu vei putea sustine note, asa cum au spus si Despot si Iantu. Atat am vrut sa-ti "reprosez". Si sa nu te lasi de muzica pentru ca deja ai reusit sa strangi un numar de fani si ar fi pacat sa-i lasi cu buza umflata. Sper sa-ti revii cat mai repede si sa nu te mai gandesti la infrangerea in fata pamfletarului aluia. Abia astept sa merg la un concert de-ale tale. Sunt sigur ca vei face atmosfera. Sper sa ne anunti cat mai curand...so rock on! music
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyJoi Mai 15, 2008 3:51 pm

Sfatul meu ar fi sa ramai mereu asa cum esti.Atitudinea ta(defel aroganta) te-a deosebit ce ceilalti concurenti mai "stersi".Ar fi bine sa intrii mai des pe forum si sa ne anunti ce proiecte muzicale ai si unde te putem vedea.
Iti doresc tot binele din lume.

Tu esti adevaratul megastar!
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyVin Mai 23, 2008 10:33 pm

Acest mesaj este de la Tyna , numai ca ea a facut un topic nou pentru el. Asa ca il postez eu aici , iar cand va intra o rog sa il scrie din nou, in acest topic!

sfat... nimeni nu e in masura sa-ti dea tie sfaturi Wink eu iti urez numai sa continui asa cum esti, sa fii acelasi, doar cu multe melodii si spectacole in plus... si cu mai muti fani Razz deja daca ma ai pe mine cred k e de ajuns... :)) te pup si take care :*
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
oty
Dedicat
Dedicat
oty


Numarul mesajelor : 147
Varsta : 30
Localizare : Turnu Magurele

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyMar Iun 17, 2008 1:28 pm

sfat..... sa ramai exact asa cum esti, sa faci ce stii mai bine, adik sa ne (in)canti in continuare! Iar legat de atitudinea ta.. mie chiar mi s-a parut ca erai cel mai de treaba de acolo, deloc infumurat, ingamfat, arogant sau cum s-a mai spus ca esti ;-) Tine-o tot asa!
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyDum Iul 13, 2008 12:24 am

georgiana a scris:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad eu m-am inscris de curand si nu prea stiu cum sta treaba pe aici.dar de ce nu mai intra nimeni?sa-a pierdut interesul?bine,inteleg k nici florin nu prea a mai intrat.dar de ce sa nu facem cva care sa zicem k l-ar impresiona si ar putea sa ia legatura q noi? eu de obicei sunt mai visatoare si cred k acum fac acest lucru.da` de ce nu?sper ca urmeaza sa scoata cva! Crying or Very sad ce spuneti?stiu k par penibila,da mai ganditi-va! pray pray pray

cristyna a scris:
eu am fost saptamana aceasta in sat si de aia nu am putu intra ... de restu nu stiu Neutral interesul nu cred ca sa pierdut dar avand in vedere ca e vacanta majoritatea sunt plecati si nu toti au acces la net pe unde sunt Wink dar ne vom reveni ... sper ca vom intra iar ca inainte si eu cd intru de obicei e cam pustiu dar sper ca situatia se va schimba happy

va rog sa nu mai facetii off topic. Multumesc !
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
little_ice96-florin_fan
Dedicat
Dedicat
little_ice96-florin_fan


Numarul mesajelor : 191
Varsta : 28

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyMier Iul 30, 2008 4:06 pm

un sfat pentru florin...esti cel mai tare king tine'o tot asa...ne'anunti cand apare ceva nou affraid !! abia asteptam sa iti vedem un clip ceva happy love ....sper sa fie cat de curand love
Sus In jos
musikholicgirl
Incepator
Incepator
musikholicgirl


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Localizare : Happyville

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyVin Aug 01, 2008 3:08 pm

Sfatul meu:
Sa faci ceea ce iti place cu seriozitate si vei avea rezultate si multumire sufleteasca pe masura.
Wink
Sus In jos
http://myspace.com/musikholic_girl
scut_fan_you
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31

Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin EmptyMar Aug 12, 2008 3:05 am

florin,nu te lasa intimidat de cei care nu te sustin....imi place pentru ceea ce esti,fii tu insuti si sper sa ai mult noroc in muzica !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sfaturi pentru Florin Empty
MesajSubiect: Re: Sfaturi pentru Florin   Sfaturi pentru Florin Empty

Sus In jos
 
Sfaturi pentru Florin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aparitii Tv!
» Mesaje pentru si de la Florin
» pentru Morandina
» Aparitii Tv
» La multi ani, Florin !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: