Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 un kkt megastar

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
flagel uimit
Incepator
Incepator
flagel uimit


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31

un kkt megastar Empty
MesajSubiect: un kkt megastar   un kkt megastar EmptyDum Mai 11, 2008 9:24 pm

destiny,te felicit,ai zis tot ce as fi vrut sa zic io dar eram prea frustrata si nervoasaX(
megastar e un mare kkt,cu tot ce implica el,noul "megastar"un mare ratat,dar are"suflet"ce kkt,park am fi o tara de prosti(nu k n`am fi)votam lumea pt k are"suflet"nu pt k are voce,personalitate,etc,o mare tampenie:|
florin merita mult mai mult dct asta:|
prima tv e o televiune de kkt:|cum sa organizeze dou evenimente total diferite,un club cu plata si intrare libera intr`un oras unde nu au loc prea multe concerte,dak nu era ideea asta idioata de a face meanifestari ar fi castigat florin:|
ce kkt de emisiune,toti rockerii stiu k andrei al lor,marele rocker n`o sa ajunga departe,in romania nu`i compune nimeni piese rock de calitate
o sa astept esecul lui cu nerabdare:X
Sus In jos
Destiny
Membru
Membru
Destiny


Numarul mesajelor : 38

un kkt megastar Empty
MesajSubiect: Re: un kkt megastar   un kkt megastar EmptyDum Mai 11, 2008 10:48 pm

ma bucur k suntem mai multi de aceeasi parere!!! trebuie sa il sustinem pe Florin, pt k merita tot sprijinul si "suportul" nostru (dupa cum spunea andreea raicu:P). daca megastar este alegerea noastra, atunci megastar este Florin! eu am megastarul meu si abia astept sa il aud in continuare!
Sus In jos
dyddyshor
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 30

un kkt megastar Empty
MesajSubiect: Re: un kkt megastar   un kkt megastar EmptyLun Mai 12, 2008 10:06 am

[b]si yo am aceeasi parere k si voi...nu e corect s kstige un expirat k andrei knd florin merita acest lucru...rockerii s-au unit impotriva tuturor si l-au votat p andrei nu au vrut sub nicio forma s castige cine merita...
imi pare fff rau k nu a castigat florin dar sunt sigura k drumul lui in muzik nu s-a oprit aici...d fapt cred k de acum incolo incepe partea buna(sper)

Succes in contimuare!!!!u esti king noostru!!!
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

un kkt megastar Empty
MesajSubiect: Re: un kkt megastar   un kkt megastar EmptyLun Mai 12, 2008 10:17 am

Va rog mult nu mai faceti topciuri noi unde nu trebuie.Incercat sa gasiti subiectul potrivit pentru mesajul vostru.In cazul in care nu gasiti faceti un topic nou.de ex acesta trebuia postat la megastar.Multumesc
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





un kkt megastar Empty
MesajSubiect: Re: un kkt megastar   un kkt megastar Empty

Sus In jos
 
un kkt megastar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Megastar 3
» Multe aberatii :))
» Vino sa-ti sustii favoritul la titlul de Megastar!
» Megastar I
» Videos Megastar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: