Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mesaje pentru si de la Florin

In jos 
+36
adda
scut_fan_you
little_ice96-florin_fan
musikholicgirl
georgiana
poisongirl
oty
mycka_dulcee@yahoo.com
iulya_ark
diana_dea
elenna
puckie
flagel uimit
Destiny
dyddyshor
JUSTANA
alice
Shinya
bizarre_lovesongs
denisa_candy_max
anytza007
heathaddict79
lucasa
djstereo
crystal_ball_11@yahoo.com
kurt4991
Diiana
annouk
cristyna
mady_dulcik
Deea Andreea
saiuri
morandina
Edina
Florin
Adriyana
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 7:07 pm

Bafta Florin...sper sa fi tu cel invingator in seara asta si dak vei castiga asa cum sper si se va intampla sunt sigura k nu ne vei dezamagi Wink
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 7:09 pm

FORZA FLORIN!Tu esti megastarul pe care-l asteptam cu totii.
In seara asta visul tau se va implini si dorintele noastre se vor realiza.
Sus In jos
heathaddict79
Dedicat
Dedicat
heathaddict79


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 7:35 pm

MULT SUCCES IN SEARA ASTA! TOT CE-MI DORESC E SA NU FII RETINUT SA CANTI CUM SIMTI , SA TE MISTI CUM SIMTI(nu ii asculta pe cei din juriu in ceea ce priveste miscarea pt ca mie mi-a placut de fiecare data cum te-ai miscat) si sa comunici cu publicul...Stiu ca pare cam mult de facut dar sunt sigura ca vei reusi!FII PLIN DE ENERGIE - asta da garantat rezultate extraordinare!

INDIFERENT DE CE SE VA INTAMPLA IN SEARA ASTA ,la sfarsit, TU pentru noi esti MEGASTAR !Un MEGASTAR care le-a dat deja clasa multor concurenti si i-ai lasat cu gura deschisa pe membrii juriului care te subevaluasera!

ITI MULTUMIM CA NE-AI INCANTAT SAMBATA DE SAMBATA CU PRESTATIILE TALE SI DUPA VREM CU SIGURANTA SA TE VEDEM SI AUZIM!

VOM FI ALATURI DE TINE ORICE-AR FI!

FA-I PRAF! music Rolling Eyes

PS: ITI VOI TINE SI EU PUMNII! pray
Sus In jos
crystal_ball_11@yahoo.com
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Localizare : Calarasi

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 7:44 pm

smile

Mult noroc Florin !!!!!!!


hai cu megastarul da
Sus In jos
http://silv1111.hi5.com
anytza007
Incepator
Incepator
anytza007


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 9:01 pm

de la Florin :
Salut,
sunt Florin. Astazi este marea finala Megastar, bineinteles la Prima TV de la ora 20:00. Multumesc pentru sprijinul vostru de pana acum, iar azi, mai mult ca niciodata am nevoie de sustinerea si bineinteles de voturile voastre.
Doar cu ajutorul vostru pot castiga acest concurs, asa ca nu uitati, dupa ora 8:30 - "VOT FLORIN" la 1771. (Cat mai multe .)
Va pup si va iubesc,
FLORIN
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 9:15 pm

clar ... VOT FLORIN la 1771 mi`a placut mooolt cum a cantat
Sus In jos
denisa_candy_max
Incepator
Incepator
denisa_candy_max


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 30
Localizare : BXL

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 9:31 pm

VOTATI LA 1771:VOT Florin
Sus In jos
http://willdenisa.hi5.com
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:36 pm

FLORIN....imi pare ffffffffffffffffffffffffffff rau k nu ai castiga dar asta e viata merge inainte Wink
Sus In jos
anytza007
Incepator
Incepator
anytza007


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:39 pm

Bai deci sunt socata.

Florin imi pare super rau. Puteam sa jur ca vei castiga. De fapt, de peste tot se zvonea ca tu vei castiga, cred ca ai auzit si tu. Andrei nu va fi niciodata in stare sa cante altceva decat rock..si universal-ul nu cred ca il va lasa pe rock..probabil o sa faca gen Zero.

Again.
Imi pare super rau.
Oricum felicitari. Si personal sper sa te vad cat mai curand pe sticla/concerte.. Deci nu renunta! Esti bun. Ai carisma. Prinzi!

Tot inainte Florine! Basketball
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:59 pm

vreau sa ma mut in bucuresti!deci numi vine sa cred ca aradenii lau votat asa mult pe andrei.
florin e mult mai bun.
asta e,sa speram k o sa mearga mai departe cu formatia si sa scoata cduri.

~Florin ramane megastar~
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:11 am

eu nu pot sa-mi revin!
Florin,nici nu stii cat de rau imi pare!
cum am mai spus,in seara asta ti s-a facut o mare nedreptate,dar asta nu inseamna ca trebuie sa renunti la pasiunea ta.
pentru ca fanii adevarati,printre care ma numar si eu,vor sa te auda cantand asa cum numai tu stii s-o faci,adica minunat.
pentru mine,tu esti adevaratul megastar!
si timpul o sa-mi dea dreptate...
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:29 am

lucasa a scris:
eu nu pot sa-mi revin!
Florin,nici nu stii cat de rau imi pare!
cum am mai spus,in seara asta ti s-a facut o mare nedreptate,dar asta nu inseamna ca trebuie sa renunti la pasiunea ta.
pentru ca fanii adevarati,printre care ma numar si eu,vor sa te auda cantand asa cum numai tu stii s-o faci,adica minunat.
pentru mine,tu esti adevaratul megastar!
si timpul o sa-mi dea dreptate...

are fff multa dreptate Laughing sa nu uiti nicodata de unde ai plecat si sa nu te lasi invins de asta..pentru e o prostie, tu mereu ai fost in fatza, arati foarte bine, mereu ai avut note mai bune ca el, si mereu ai fost primul pe lista voturilor, succes in continuare, eu te voi sustine mereu smile love love hapyy
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:31 am

Diiana a scris:
lucasa a scris:
eu nu pot sa-mi revin!
Florin,nici nu stii cat de rau imi pare!
cum am mai spus,in seara asta ti s-a facut o mare nedreptate,dar asta nu inseamna ca trebuie sa renunti la pasiunea ta.
pentru ca fanii adevarati,printre care ma numar si eu,vor sa te auda cantand asa cum numai tu stii s-o faci,adica minunat.
pentru mine,tu esti adevaratul megastar!
si timpul o sa-mi dea dreptate...

are fff multa dreptate Laughing sa nu uiti nicodata de unde ai plecat si sa nu te lasi invins de asta..pentru e o prostie, tu mereu ai fost in fatza, arati foarte bine, mereu ai avut note mai bune ca el, si mereu ai fost primul pe lista voturilor, succes in continuare, eu te voi sustine mereu smile love love hapyy :>:D<:

la fel zic si ji succes in continoare si s`o
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:55 am

mult succes in continuare Florin si scoate cat mai multe cduri
:[-o<:
Sus In jos
djstereo
Cunoscator
Cunoscator
djstereo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 29

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 11:00 am

Neutral nu pot sa cred.Am ramas socata cand am vazut numele Andrei pe foaia aceea.As fi putut sa jur ca Andreea o sa zica ca u esti noul megastar. wall .Tu oricum esti un megastar cu sau fara acest titlu.Sa nu te dai batut naughty noi, vrem sa iti mai auzim vocea.Sper sa treci cat mai repede peste momentul asta asa greu si sa te pui pe treaba.

Bafta in continuare!O sa fim mereu langa tine! 3some


sunny
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 11:55 am

ai cantat mijto mai Florine...si eu eram mai mult k sigura k tu o sa castigi...nuj ce sa mai zic acum...oricum cum am mai spus finala s-a dat intre preferatii mei....chiar eram in dubii...mie mi s-a parut k amandoi au cantat foarte frumos si mi-ar fi placut sa nu piara nici unul....

oricum sper k vei continua mai departe cu trupa ta si sa auzim cat mai multe vesti despre tine....

mooolta bafta in continuare in cariera ta...dak pentru tine muzica e prioritatea ta in viata atunci continua pe acest drum pentru k multa lume va fi alaturi de tine.... hapyy
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Shinya
Incepator
Incepator
Shinya


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
Localizare : The Silent Place

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:17 pm

uhhh ce pacat ca ai pierdut Florine,imi pare sincer rau Crying or Very sad ,esti ce mai bun,doar deasta te-am votat aseara de mi-au sarit butoanele telefonului happy nu sunt dezamagita decat ca ai pierdut desi nu trebuia.Oricum indiferent cine e acum "Megastar" pentru mine si pentru toti fanii tai tu esti adevaratul Megastar.Sper din suflet sa ai un real succes in muzica pentru ca ai talent.You're the bestl!!!

Multa bafta in continuare And never give up!!!! hapyy
Sus In jos
http://babygirl-luy.hi5.com
alice
Incepator
Incepator
alice


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 1:37 pm

bhei nu stiu
nu ma pasioneaza muzica
frate

da esti bun:))
Sus In jos
JUSTANA
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 44

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 1:53 pm

Ideea e urmatoarea:
FLORIN in mod cert a fost cel mai bun in tot acest concurs!.
In primul rand nu stiu cum de a fost initial rezerva ...asa ceva NU trebuia sa se intample ...uitati-va totusi pana unde a ajuns!!!
OK..apoi si ce daca Florin e increzut si cu nasul pe sus, asa cum multi l-au caracterizat? Bravo lui! E o atitudine excelenta care vine din faptul ca are incredere in el si in plus e aceeasi atitudine care o au marea majoritate a celebritatilor.
Nu-l suport pe Andrei sad !!!Cu fata lui de ingeras , a fost la urma urmei mai viclean decat Florin. In plus ce l-a avantajat pe acest individ, a fost atmosfera de la Arad, melodia de la Vama Veche si faptul ca Florin nu a riscat sa cante o melodie mai celebra,mai cunoscuta.
Sper sa se intample acelasi lucru care se intampla in alte tari la emisiuni similare si anume ca cel de pe locul 2 sa ajunga pana la urma urmei , marea vedeta!
Florin,imi pare sincer rau ca nu ai castigat!!!
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 2:10 pm

din cate am inteles eu aseara,trupa lui Florin se numeste Stolen Kites.
chiar te rog,Florin,sa ne spui daca asta e numele trupei sau poate am inteles eu gresit,dar crede-ma ca aseara aveam atat de multe emotii si eram concentrata numai asupra ta si a evolutiei tale,ca nici n-am fost atenta la ce-au mai spus ceilalti.
Sus In jos
dyddyshor
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 30

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 4:57 pm

nu e corect,mi s pare o nedreptate imensa pt k andrei(cu 7 in finala)nu se compara cu florin kre a kntat sooper si impecabil de fiekre data...florin era cel mai bun...acum ce o sa se intample cu florin???
florin e megastarul pentru mine nu-mi pasa cine a primit titlul din partea concursului...
Florin...nu conteaza k andrei a kstigat...u s ai un singur lucru in kp...esti mult mai bun dekt el...succes in continuare!!!imi pare rau...sincer..
sper k d acum incolo nevei anunta si p noi unde ai concerte si knd...mi-ar face o deosebita placere s t ascult din nou...
FLORIN MEGASTAR!!!
Sus In jos
Destiny
Membru
Membru
Destiny


Numarul mesajelor : 38

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 6:56 pm

deci nici n-as stii cu ce sa incep... nu ma asteptam sa ma afecteze atat de mult ceea ce s-a intamplat... mi-e si lehamite sa comentez situatia de tot kktul si megastarul de tot kktul kre a iesit.. dak rahatul asta din urma inseamna megastar e clar k locul lui Florin nu era acolo. Le doresc fanilor lui andrei sa se bucure de el, pt k si l-au ales, la fel si celor de la universal, sa dea bani pe el, sa bage bani in el, si mai mult de atat, mai mult decat megastarul asta fara valoare sa nu aiba niciodata pt k nu merita... asta vrea romania, asta vrea publicul? sa promoveze un tip cel mult mediocru, fara voce, fara viitor? d c? pt k e "roaker"? Florin canta de 10000000 ( si adaugati cate zerouri vreti) mai bine ROCK dekt andrei care NU canta, pt k nu are voce, el se screme. Florin exprima si transmite PRIN VOCEA lui pt k ARE VOCE si inca una extraordinara!! andrei nu poate decat sa incerce (si sa nu reuseasca oricum sa transmita) printr-o mimik penibila si chinuita si gesticuland k disperatul din maini pt k nu are niciun alt talent la dispozitie.PENIBIL ce s-a intamplat ieri, penibili toti cei care au facut sa se ajunga la rezultatul asta de rahat, indiferent k au fost cei care au votat sau organizatorii, sau juriul, sau oricine care a fost implicat in jegul asta.... a fost vb de o campanie de denigrare a lui Florin, singura modalitate prin care au putut sa-l scoata invingator pe lesinatul ala. si-au batut joc k niste nesimtiti ce sunt de sansa noastra de a demonstra k suntem mai buni, k putem mai mult si k poate si romania sa se laude cu adevaratele valori pe care le are, dar NU! ei dau la o parte singurul lucru cu adevarat deosebit p care il au si defileaza cu andrei care nu valoreaza nimic. Eu nu am sa il ascult niciodata pt "calitatile umane" si alte non-argumente pe care le-au invocat sustinatorii lui. d c nu i-au organizat si lui andrei evenimentul de la arad intr-un club d p la ei? k dak faceau intr-o piata, in fatza unei primarii (orikre) din bucuresti chestia asta pt florin, se aduna destula lume kt sa umple un stadion... de park toti aia de la arad erau numai suporteri... desi initial nu aveam nimic cu nimeni, oricine fiind liber sa aiba preferinte proprii, acum pot spune clar k ii dispretuiesc pe toti asa-zisii fani ai lui andrei care ei insisi afirma ca " e adevarat k florin e mai bun decat andrei, dar andrei are mult bun simt, e modest e nush cum, nush cum si a muncit mult, p knd Florin a avut totul p tava" sau kiar mai rau " nu imi place andrei, dar il votez k sa nu iasa Florin". PENIBILILOR!! au ajuns kiar sa il scoata p Florin vinovat de faptul k are talent innascut si voce buna si pe deasupra a si progresat enorm, ce nesimtit k nu s-a plafonat si nu si-a distrus vocea si n-a cantat prost niciodata k sa poata castiga andrei p merit, ce tupeu p el,auzi!!! deci clar trebuia taxat pt asta, sa nu cumva sa iasa megastar. asta e mentalitatea comunista d kre n-am skapat kiar dak i-au pus la zid si i-au executat p ceausesti la revolutie, k toti tre sa fie egali, sa nu aiba voie unul sa fie mai bun,iar dak este, ii dam in cap pana il terminam, prin orice mijloc si ii pompam in fund cat putem aluia slab si il oblojim...de-aia suntem plini de handicapati si cersetori, pt k asta vrem si atat putem. Cu mentalitatea asta de 2 lei de wannabe "roacări" se duce muzik de calitate de rapa in tara asta. Se folosesc toti afonii de paravanul rockului k sa isi ascunda defectele si lipsa de voce, vezi-doamne ei asculta si canta si APRECIAZA numai rock, nu au voce dekt pt asta unde nu prea e nevoie de prea multa, ei transmit... cand e absolut clar k Florin poate sa cante orice fel de muzik, cu atat mai mult ROCK si kt de bine ii iese!!! si eu am avut o perioada, mai in copilarie, cand mi se punea pata pe un gen si numai pt ala aveam urechi. atunci eram si eu mare rokeritza si mergeam la festivaluri si cascam gura pe acolo.. apoi mi-a venit mintea la cap si mi-am dat seama k muzik buna nu inseamna numai rock, ci muuuult mai mult, si nu orice e rock e bun (nu tot ce zboara se mananca si nu oricine da din cap p rock are talent). avea tupeu despot sa il apere p andrei in fatza celor care i-ar putea remarca adevarata valoare spunand k e sincer si nu recurge la subterfugii, alegand piese usoare k sa fie placut de public... ba kiar asta face!! niciodata nu a incercat macar sa isi aleaga alt gen si sa demostreze k e un artist complet si poate sa cante si altceva tocmai pt k stia f bine k nu il duce... stie omul kt sa se intinda k sa ii ajunga plapuma. e un jmeker... a stiut exact cum sa se ascunda dupa deget mereu si cum sa il faca p despot si p mama lui sa il voteze, "sa planga si sa voteze". atata pot ei, f bine, cu atata sa ramana! Florin a fost mereu sincer, nici nu si-a dat seama k atitudinea asta o sa il coste din cauza tampitilor care nu inteleg nimic si voteaza pt k s-au strans niste oameni in piata sa il sustina p unu` si atunci sa nu fie si ei mai prejos, k doar tre sa sustinem "calitatea umana" de park Florin ar fi cine stie ce infractor dubios. Intr-o singura privinta a avut Iantu dreptate, "megastarul va fi un f bun prieten".DA, atat e andrei, nimic mai mult, doar un "prieten", nu un artist, numai sa nu isi inkipuie orice prost "votant" k acum o sa fie la catarama cu andrei si o sa se duca de-a moca la concertele lui si ce frumos o sa il ia in brate anrei si o sa il pupe si o sa-l rasplateasca.... ma gandesc ce umila, modesta si puritana e madonna, ce personalitate superba, ce om integru si minunat este eminem, la fel si sincerii si inocentii si valorosii si nu in ultimul rand extratalentatii tommy lee, kid rock sau oricine, u name it dintre mirificii megastari de peste hotare, asa neprihaniti si prietenosi, plini de calitati "umane" (dar si ce exprimare de rahat..atat au putut si ei sa gaseasca frumos la andrei) si imi dau seama k ingamfatul si fitzosul de Florin nu avea nicio sansa in industria muzicala. ma bucur pt ei k ii reprezinta andrei, asa bun cum e el si muncitor si sincer, cu inima in palma. P mine singurul kre as fi vrut sa ma reprezinte era Florin, si in continuare consider k ma reprezinta si l-as vota d cate ori ar fi necesar dak ar folosi la ceva si ar ajunge la el banii, pt cariera lui, k sa il ascult eu, si nu in buzunarul organizatorilor...aia care il vor pe andrei.
FLORIN, abia astept sa scoti un album, sa dam startul la concerte, abia astept sa te auzim cantand cu formatia ta!!! Noi te vrem pe tine si te vrem pe bune!! Nu pot sa nu ma implic, sa nu fiu incrancenata si sa nu imi pese pt k eu kiar te vreau pe tine, nu pe andrei si dak stau bine sa ma gandesc, nici p altcineva dintre fostii concurenti ( desi mai sunt si altii care imi plac - dar nu asa mult k tine, dar nu multi,doar 2-3, dar sunt prea nervoasa k sa imi pese de ei acum).... pe tine vreau sa te ascult, asa cum cantai live pt megastar..fara facaturi si modificari de studio, fara toate artificiile si imbunatatirile p care i le vor face lui andrei. Cu tine nu mi-e rusine live nici in romania, nici in america, nici la eurovision, nici nicaieri, nici pt rock, nici pt soul, nici pt alt gen muzikl. daca ar fi sa ma laud, m-as lauda cu vocea ta in toata lumea, in skimb cu andrei n-as avea curajul nici sa deskid gura... sa nu te lasi descurajat deloc, sunt niste prosti si parerea lor NU CONTEAZA, ei mai mult decat valoarea lui andrei n-or sa aiba cat traiesc. imi inkipui k nu a fost usor sa treci prin momentele alea... dak eu sunt asa revoltata ma gandesc ce simti tu, si e normal!! poti sa fii suparat si dezamagit pana iti trece... noi te intelegem si te sustinem. abia astept sa aud de tine, abia astept sa auda toata lumea de tine, abia astept sa ne faci sa ne simtim bine k pana acum!!
Sus In jos
Destiny
Membru
Membru
Destiny


Numarul mesajelor : 38

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 6:59 pm

am scris ditamai romanul... dar eram asa nervoasa si ink sunt!!! trebuia sa ma descarc..si dak nu aici, unde :)) k doar nu ma duc la arad sa le dau in cap la oameni :)) to sum it up: HAI FLORIN!!!!!!!! NOI TOT CU TINE TINEM!!!!!
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 7:03 pm

In primul rand vreau sa va multumesc eu, in numele lui Florin , pentru ca sunteti alaturi de el si il sustineti !
Credeti-ma ca va inteleg, chiar mai bine ca oricine.. simt ca innebunesc numai cand imi aduc aminte foaia aia idioata pe care scria andrei, si nu pot sa fac absolut nimic..


Florin, imi pare foarte bine ca te-am cunoscut..Ma streseaza ingrozitor ca nu ai castigat.Oricum ,este cel mai tare !


Ultima editare efectuata de catre morandina in Joi Dec 18, 2008 8:39 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
flagel uimit
Incepator
Incepator
flagel uimit


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 9:49 pm

Destiny a scris:
am scris ditamai romanul... dar eram asa nervoasa si ink sunt!!! trebuia sa ma descarc..si dak nu aici, unde :)) k doar nu ma duc la arad sa le dau in cap la oameni :)) to sum it up: HAI FLORIN!!!!!!!! NOI TOT CU TINE TINEM!!!!!
ai scris lucruri foarte adevarate
oricum si cei kre l`au votat pe andrei stiu k florin e mult mai bun
1,88%,e frustrant:|
e vina celor de la prima tv kre au organizat evenimente prea diferite
in romania E multi prosti
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Mesaje pentru si de la Florin
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aparitii Tv!
» Sfaturi pentru Florin
» pentru Morandina
» Poze Florin
» Megastar ||

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: