Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mesaje pentru si de la Florin

In jos 
+36
adda
scut_fan_you
little_ice96-florin_fan
musikholicgirl
georgiana
poisongirl
oty
mycka_dulcee@yahoo.com
iulya_ark
diana_dea
elenna
puckie
flagel uimit
Destiny
dyddyshor
JUSTANA
alice
Shinya
bizarre_lovesongs
denisa_candy_max
anytza007
heathaddict79
lucasa
djstereo
crystal_ball_11@yahoo.com
kurt4991
Diiana
annouk
cristyna
mady_dulcik
Deea Andreea
saiuri
morandina
Edina
Florin
Adriyana
40 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyJoi Aug 28, 2008 4:18 pm

multumim ca ne-ai mai dat un semn de viata si ca ne-ai mai anuntat ce faci ... eu iti urez succes in ceea ce vei alege pana la urma sa faci si nu uita ca nu esti singur noi suntem alaturi de tine ... si cand ai nevoie de ajutorul nostru nu uita sa ne anunti deoarece te vom ajuta cu mare placere. Pa si iti doresc sa ai o zi cat mai faina.
Sus In jos
inamaria
Incepator
Incepator
inamaria


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 29

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyVin Sept 05, 2008 9:03 pm

Florin,indiferent daca vei participa sau nu la megastar3 noi toti fanii tai am sa te sustinem in continuare!Succes mult in viitoarele tale proiecte si indiferent de ce va fii tu esti si ramai adevaratul MEGASTAR!!!!!!!!!!BAFTA IN TOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hapyy
Sus In jos
moa
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Sept 06, 2008 11:43 pm

bună Florin, dacă te interesează promovarea la un post de radio studențesc și ai vreun drum prin Iași, aștept un mesaj de la tine, pentru a stabili termenii colaborării.
mult succes îți doresc!
Sus In jos
Florin
The One
The One
Florin


Numarul mesajelor : 18

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 1:48 am

Salutare !

Ce mai faceti voi?..Bine?...aaa...ok :)

Bai...deci : la MS3 nu particip pentru ca nu mai am nimic de dovedit nimanui, pentru ca imi ocupa prea mult timp, pentru ca nu-mi place deloc ideea de a canta intr-un grup vocal. Ar insemna ca 3 luni jumate sa nu mai am viata, sa nu mai fac nimic in afara de megastar. CLAR NU !

In alta ordine de idei : Nici la Battle of Songs nu mai particip. De ce? -> Pentru ca, dupa ce am citit mai atent regulamentul de acolo, am ajuns la concluzia ca odata bagate piesele in concurs, nu mai pot sa le dau nicaieri, nu le mai pot promova timp de un an de zile. Nu mai particip si din cauza ca premiul nu se da dupa numarul de voturi dat de public, ci dupa ce vrea juriul, juriu care anul trecut a dat premiul unui tip aflat in bransa de mult timp (concursul fiind pentru tinere talente) si anume Doru de la Parlament. Asta nu m-ar fi deranjat daca piesa era cu adevarat buna...dar erau alte piese de 100000000000 de ori mai bune (chiar si piesa Kameliei de la MS1...LOVE parca). So, that's the same old crap that happens for too many years now in the romanian show "biznis".

Va promit ca o sa ne vedem in cel mai scurt timp posibil pe scena. Asta e muzica fratilor. Sa cantam impreuna. M-am saturat de toate rahaturile care se intampla la noi. Daca nu o sa schimbe nimeni nimic, o sa incerc eu, cu ajutorul vostru.
Am un proiect despre care, momentan, nu va pot spune nimic...dar sper sa iasa si sa fie o surpriza placuta si pentru voi. In caz contrar, o sa aranjez personal niste cantari prin cluburi unde sa putem fi impreuna.

Vreau sa va multumesc tuturor ca-mi sunteti aproape si sper sa ne vedem in cat mai scurt timp. Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 11:46 am

ai o foarte mare dretate florin,in ceea ce priveste concursurile d p la noi. abia asteptam ceea ce pregatesti . sunt convinsa k o sa fie cva foarte tare. apreciez determinarea pe care o ai. bravo
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 12:49 pm

Wow, cineva a explodat. happy .Ai dreptate in legatura cu Battle of songs,printre participanti mai era si Briggita tot cu o melodie foarte faina,care parca castigase primul loc la voturile "publicului" ,numai tin minte exact.AM auzit pe undeva ca ,canti la nunti.Sper sa fie doar o prostie scrisa la moment de aceea persoana.Bafta cu toate proiectele pe care le ai. hapyy
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 2:06 pm

Florin a scris:
Salutare !

Ce mai faceti voi?..Bine?...aaa...ok :)

Bai...deci : la MS3 nu particip pentru ca nu mai am nimic de dovedit nimanui, pentru ca imi ocupa prea mult timp, pentru ca nu-mi place deloc ideea de a canta intr-un grup vocal. Ar insemna ca 3 luni jumate sa nu mai am viata, sa nu mai fac nimic in afara de megastar. CLAR NU !

In alta ordine de idei : Nici la Battle of Songs nu mai particip. De ce? -> Pentru ca, dupa ce am citit mai atent regulamentul de acolo, am ajuns la concluzia ca odata bagate piesele in concurs, nu mai pot sa le dau nicaieri, nu le mai pot promova timp de un an de zile. Nu mai particip si din cauza ca premiul nu se da dupa numarul de voturi dat de public, ci dupa ce vrea juriul, juriu care anul trecut a dat premiul unui tip aflat in bransa de mult timp (concursul fiind pentru tinere talente) si anume Doru de la Parlament. Asta nu m-ar fi deranjat daca piesa era cu adevarat buna...dar erau alte piese de 100000000000 de ori mai bune (chiar si piesa Kameliei de la MS1...LOVE parca). So, that's the same old crap that happens for too many years now in the romanian show "biznis".

Va promit ca o sa ne vedem in cel mai scurt timp posibil pe scena. Asta e muzica fratilor. Sa cantam impreuna. M-am saturat de toate rahaturile care se intampla la noi. Daca nu o sa schimbe nimeni nimic, o sa incerc eu, cu ajutorul vostru.
Am un proiect despre care, momentan, nu va pot spune nimic...dar sper sa iasa si sa fie o surpriza placuta si pentru voi. In caz contrar, o sa aranjez personal niste cantari prin cluburi unde sa putem fi impreuna.

Vreau sa va multumesc tuturor ca-mi sunteti aproape si sper sa ne vedem in cat mai scurt timp. Va pup si aveti grija de voi !


Da da . suntem bine :))
Bai. deci mie imi pare bine ca nu mai participi la MS3 . Cu toate ca mi-ar fi placut sa te mai aud cantand, dar asta e. Oricum , editia asta va fi castigata de grupul cel mai sincer si cel mai bun la suflet :))
Sper sa te vedem cat mai repede pe scena si asteptam sa ne spui ce pregatesti. Cu siguranta va fi o surpriza placuta :>
In orice caz, sa nu uiti ca te poti baza pe noi oricand. si daca ai nevoie de sprijinul nostru, vom face tot posibilul sa te ajutam!
Multa bafta in proiectele pe care le ai !



p.s :Adryana, in loc sa zici mersi k iti poate canta la nunta :-??
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Florin
The One
The One
Florin


Numarul mesajelor : 18

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 2:56 pm

Adriyana a scris:
Wow, cineva a explodat. happy .Ai dreptate in legatura cu Battle of songs,printre participanti mai era si Briggita tot cu o melodie foarte faina,care parca castigase primul loc la voturile "publicului" ,numai tin minte exact.AM auzit pe undeva ca ,canti la nunti.Sper sa fie doar o prostie scrisa la moment de aceea persoana.Bafta cu toate proiectele pe care le ai. hapyy

Cant si la petreceri private. Asta inseamna petreceri de firma, cluburi, nunti si alte evenimente. Cant peste tot. Toate trupele/solistii de la noi canta si la nunti. Chiar si marii solisti ai lumii iti canta la nunta daca ai bani sa-i platesti. Ideea e ca oriunde as canta cant tot jazz, rock, soul etc. Nu-ti imagina ca m-am apucat de manele sau de muzica populara/lautareasca.
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 4:33 pm

Florin a scris:
Adriyana a scris:
Wow, cineva a explodat. happy .Ai dreptate in legatura cu Battle of songs,printre participanti mai era si Briggita tot cu o melodie foarte faina,care parca castigase primul loc la voturile "publicului" ,numai tin minte exact.AM auzit pe undeva ca ,canti la nunti.Sper sa fie doar o prostie scrisa la moment de aceea persoana.Bafta cu toate proiectele pe care le ai. hapyy

Cant si la petreceri private. Asta inseamna petreceri de firma, cluburi, nunti si alte evenimente. Cant peste tot. Toate trupele/solistii de la noi canta si la nunti. Chiar si marii solisti ai lumii iti canta la nunta daca ai bani sa-i platesti. Ideea e ca oriunde as canta cant tot jazz, rock, soul etc. Nu-ti imagina ca m-am apucat de manele sau de muzica populara/lautareasca.

Nu .Doamne Fereste. Mi s-a parut totusi aiurea.Asta e bine deci.Abia astept sa ma marit. happy
Sus In jos
inamaria
Incepator
Incepator
inamaria


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 29

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Sept 09, 2008 8:25 pm

Florin indiferent daca participai sau nu la megastar3,noi fanii tai am sa te sustinem in cntinuare si eu una de abia astept un album de al tau!Bafta in toate proiectele pe care le ai si le vei avea!!!!!!!!SUCCES MULT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
Sus In jos
diana_dea
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 45

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMier Sept 10, 2008 11:53 pm

Florin a scris:
Salutare !

Ce mai faceti voi?..Bine?...aaa...ok :)

Bai...deci : la MS3 nu particip pentru ca nu mai am nimic de dovedit nimanui, pentru ca imi ocupa prea mult timp, pentru ca nu-mi place deloc ideea de a canta intr-un grup vocal. Ar insemna ca 3 luni jumate sa nu mai am viata, sa nu mai fac nimic in afara de megastar. CLAR NU !

In alta ordine de idei : Nici la Battle of Songs nu mai particip. De ce? -> Pentru ca, dupa ce am citit mai atent regulamentul de acolo, am ajuns la concluzia ca odata bagate piesele in concurs, nu mai pot sa le dau nicaieri, nu le mai pot promova timp de un an de zile. Nu mai particip si din cauza ca premiul nu se da dupa numarul de voturi dat de public, ci dupa ce vrea juriul, juriu care anul trecut a dat premiul unui tip aflat in bransa de mult timp (concursul fiind pentru tinere talente) si anume Doru de la Parlament. Asta nu m-ar fi deranjat daca piesa era cu adevarat buna...dar erau alte piese de 100000000000 de ori mai bune (chiar si piesa Kameliei de la MS1...LOVE parca). So, that's the same old crap that happens for too many years now in the romanian show "biznis".

Va promit ca o sa ne vedem in cel mai scurt timp posibil pe scena. Asta e muzica fratilor. Sa cantam impreuna. M-am saturat de toate rahaturile care se intampla la noi. Daca nu o sa schimbe nimeni nimic, o sa incerc eu, cu ajutorul vostru.
Am un proiect despre care, momentan, nu va pot spune nimic...dar sper sa iasa si sa fie o surpriza placuta si pentru voi. In caz contrar, o sa aranjez personal niste cantari prin cluburi unde sa putem fi impreuna.

Vreau sa va multumesc tuturor ca-mi sunteti aproape si sper sa ne vedem in cat mai scurt timp. Va pup si aveti grija de voi !

Salut, Florin! Mult succes cu toate proiectele si daca ai concert sau intri pe chat, anunta-ne! :) A! si sa stii ca mie mi-ar placea sa-mi canti la nunta! Te pup! Wink Te pup! Diana
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyJoi Sept 11, 2008 3:05 pm

si mie imi pare bine ca nu mai participi la ms3 pentru ca tu esti deja cunoscut de cine trebuie in Romanica si de abia ai mai mult timp pentru a te ocupa de album impreuna cu echipa ta...
cat despre surpriza pe care o pregatesti sunt sigura ca va fi ceva foarte frumos pentru ca tu stii sa surprinzi lumea in mod placut....
eu de abia astept sa te mai aud cantand pe undeva pe la vreo emisiune...pentru k nu te-am mai auzit de fooooarte mult timp...dar inteleg k ai fost ocupat...
asadar toate sunt bune si frumoase....bafta in continuare....te pup...
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
kryssu
Fanatic
Fanatic
kryssu


Numarul mesajelor : 597
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyVin Sept 12, 2008 3:35 pm

pacat ca nu participi la ms3. mi-ar fi placut sa te mai aud cantand. deabea astept (si cred ca nu sunt singura) primul tau album.
Te pup si bafta in continuare! Kryssu:D
Sus In jos
http://cristza.hi5.com
A
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyVin Oct 10, 2008 10:43 pm

BAI !!! DECIII BUNAAAA !! :)
SPUNE-NE UNDE TE GASIM SI NOI,PROMITEM SOLEMN , CA VENIM CU PLACUTZE PE CARE SA SCRIE : " FLORIN,TE IUBIM !!!!! " :))
AM GLUMIT....
PE BUNE ACUM !!! JOS PALARIA !!! AI O VOCEEEEEEEE...SA-TI TRAIASCA !!! :))
(AND IF THERE'S NOTHING LEFT TO SAYYYY THEN SOMETHING IS WRROOOONNNNGGGGG...NANNAAAA ) :)
ACUM....CE SA ZIC...CA SUNT DE LA NU-STIU-CE CONCURS SI CA AM NEVOIE DE NR TAU SA TE INVIT SA PARTICIPI ??? SAU SA TI-L CER DIRECT ??? MAI BINE DA-MI HI5-UL TAU CA AM ZARIT PRINTRE RANDURI CA AI ASA CEVA...SI VEDEM NOI MAI DEPARTE...NU? ;Wink

V-AM PUPAT DRAGII MEI SI DRAGELE MELE !!!

SPER SA NE MAI AUZIM,

ANC
Sus In jos
Florin
The One
The One
Florin


Numarul mesajelor : 18

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Oct 11, 2008 9:44 pm

Sal !

Pt toata lumea : Hi5-ul meu e florin10.hi5.com
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Oct 11, 2008 10:24 pm

Florin a scris:
Sal !

Pt toata lumea : Hi5-ul meu e florin10.hi5.com

Ha,ha ..Eram sigura ca o sa intri zilele astea.Nu ai uitat tu de forum. Laughing
Mai vii la megastar?..Ma refer pe acolo in serile de sambata.
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Oct 11, 2008 10:30 pm

Buna Florin multumim ca ne-ai dat HI5 ... si ca ai mai intrat pe forum si ca n-ai uitat de noi .. sper sa mai intri in curand pana atunci bafta in ceea ce faci Wink
Sus In jos
Florin
The One
The One
Florin


Numarul mesajelor : 18

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Noi 08, 2008 2:12 pm

Salut all !

In primul rand sper ca sunteti bine, ca ati inceput ok anul scolar, universitar etc...

V-am spus de o supriza acum ceva timp. Acum pot sa va spun si despre ce e vorba. Supriza este ca sunt cu o trupa...De fapt asta nu e surpriza ca eram cu o trupa si inainte :). Surpriza este ca sunt solist la Krypton. O sa va anunt de concerte imediat cum am timp si stiu exact agenda noastra.

Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Noi 08, 2008 3:50 pm

Buna Florin!
Ma bucur foarte mult pentru tine ca ti-ai transformat visul in ceva concret si am convingerea c-o sa ne oferi surprize foarte placute si in viitor.

Mult succes!
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Noi 08, 2008 4:07 pm

oo..Cat de tare.Nu am mai auzit de Krypton de ceva vreme,mai exact de cand a plecat Razvan Fodor .Si o sa cantati melodiile vechi sau veti scoate un album nou? love
Sus In jos
Florin
The One
The One
Florin


Numarul mesajelor : 18

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Noi 08, 2008 5:56 pm

O sa scoatem album dar o sa cantam si piesele vechi in continuare :).
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Noi 08, 2008 6:00 pm

ma bucur mult de tot florin!!!! multa bafta!!! asteptarea a meritat :>:D<:
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptySam Noi 08, 2008 6:39 pm

Sper ca una din piesele vechi pe care le vei canta sa fie "Iti mai aduci aminte",ca-i superba.
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Noi 11, 2008 6:16 pm

buna Florin ma bucur sa vad ca ai mai intat pe forum si ca ne-ai dat niste nautati despre tine iti doresc succes cu trupa si asteptam sa mai intri si sa ne spui unde si cand ai concerte
Sus In jos
A
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 EmptyMar Noi 11, 2008 6:29 pm

foarte tare..
BRAVO !!!

dar sunt tare curioasa...ce s-a intamplat cu razvan fodor? :-?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru si de la Florin   Mesaje pentru si de la Florin - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Mesaje pentru si de la Florin
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aparitii Tv!
» Sfaturi pentru Florin
» pentru Morandina
» Poze Florin
» Megastar ||

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ De vorba cu si despre Florin ♫-
Mergi direct la: