Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Megastar ||

In jos 
+13
denisa_candy_max
timea
bizarre_lovesongs
Diiana
lucasa
maria
cristyna
corinutza_20
morandina
Deea Andreea
spLaTT
Tyna
Adriyana
17 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Cine credeti ca va castiga Ms||?
1.Andrei
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap6%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
2.Oana
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap0%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3.Florin
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap81%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 81% [ 13 ]
4.Octavian
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap6%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
5.Maria
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap0%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Alexandra
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap0%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7.Dumitru
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap0%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8.Larisa
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap6%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
9.Mihai
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap0%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10.Cosmin
Megastar || - Pagina 2 Vote_lcap0%Megastar || - Pagina 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 16
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyVin Mai 09, 2008 12:01 pm

Un articol idiot, vai de el. Oricum, dupa cum am mai spus, nu ma intereseaza.Pentru mine conteaza doar ca Florin va castiga!
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
timea
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyVin Mai 09, 2008 5:20 pm

maria a scris:
Buna dimineata!
Ce spuneti de chestia asta? de pe blogul lui Fintescu

"le spuneam celor de pe blogul lui ANDREEA RAICU,ce EPIFANIE m-o lovit
,, Meg(a)Ast(a)AR ”
inseamna ca :
MEGastarul de data ASTa e din ARad.
ce spuneti DRAGILOR?"

dar de asta? de pe blogul Andreei Raicu
" roshoo zice că:

6 Mai 2008 la 21:53
deci nu mai pot!!sincer!!azi(adik martzi)am fost prin orash cu o colega sa impartzim fluturasi prin oras!(o sa facem asta si miercuri si joi:p;) ne gasitzi pe bulevard dak vretzi sa ne ajutatzi)am fost chiar incantata sa observ k unora chiar le pasa de Andrei si de visul lui!Fac orice numa sa castige!O merita din plin!Sincer,nu-mi face placere sa citesc critici la adresa lui da noah…asta e…sunt tot felul de oameni!oricum are voce sooper faina,are talent,canta fain!ii o persoana sooper,si asta se vede din plin!da!nui o persoana perfecta da nici unul dintre noi nu ii!
romica,multzumim pt detalii,dak nu ziceai de intalnirea de la primarie eu de exemplu nu aflam!la fel si faza cu sms-ul!o sa voteez de 10 ori numa sa castige!Andrei,noi te sustinem!
mam bucurat muult sa vad oameni k si romica(adik,care sa-l aprecieze pe Andrei si visul lui) Oricum Andrei are sanse sa castigee pt noi cu totzii o sal sustinem in continuare!Wink
HAI ANDREEEEEEEIIIII!!!!"

Noi ce facem?! Putem face ceva sau doar asistam?

Va poop,
Maria


Da, si chiar citeam pe youtube o groaza de comentarii despre fanele "in calduri" ale lui Florin. Poftim? shh Dar zau asa, cred ca atat de multe fetiscane disperate cum sunt dupa Andrei n-am vazut nici in perioada lui Catalin. Ar fi o naivitate sa ma astept sa castige talentul. Daca se va intampla asa, foarte bine, va fi o surpriza placuta. But I seriously doubt it
Ah si ce-i cu tampenia asta de articol?
"Florin, băiatul blonduț de 19 ani cu un look cool. Adică genul de metrosexual cu lipici la puștoaice și cu potențial comercial, ca și Cătălin, câștigătorul precedentei ediții Megastar"
Baiatul blondut?? Hellooooo! hfg E cel putin saten, daca nu chiar brunet. Si metrosexual?? Hey, metrosexual e Mazilu si ..cred ca e o diferenta evidenta pt tot chioru`! Iar comparatia cu domnisoru` Catalin e cel putin deplasata din 2 motive:
1) "pustoaicele" nu suspina dupa el, pt ca Florin nu pare un baiat foarte accesibil datorita impresiei de aroganta
2) vocal este mult superior.
Sincer, pare un articol facut la comanda cuiva si nicidecum de catre o persoana care chiar urmareste concursul.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=eUY1Hbdt2y8
timea
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyVin Mai 09, 2008 5:28 pm

bizarre_lovesongs a scris:
buna tuturor.sunt din arad si inca nu am vazut pliantele cu andrei dar sunt sigur ca in curand vor fi afise si pe stalpuri in tot orasul ca si data trecuta cu brighita.pe fiecare stalp din arad era poza brighitei.ar trebui sa facem ceva pentru Florin si sa rugam lumea sa-l voteze cat mai mult.eu desi sunt din arad il prefer pe florin deoarece transmite mult mai mult.il voi vota de mai multe ori si numi pasa cat voi avea de platit.ar trebui toti sa facem tot posibilul ca macar acum sa nu ne zgarcim la bani si sa ne alegem megastarul.Adik FLORIN!

~FLORIN=Megastar~

Nimeni n-o sa dea 1 euro daca vede un afis. Daca va fi sa castige Florin, o va face prin puteri proprii...si nu...intermediari Rolling Eyes . Asa mi se pare corect. Place prestatia - votezi, nu place- iti bagi picioarele! shh
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=eUY1Hbdt2y8
denisa_candy_max
Incepator
Incepator
denisa_candy_max


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 30
Localizare : BXL

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 9:15 pm

votati la 1771: VOT Florin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://willdenisa.hi5.com
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 9:17 pm

denisa_candy_max a scris:
votati la 1771: VOT Florin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CLAR VOT FLORIN
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 9:20 pm

eu pana acum lam votat de cel putin 7 ori.si inca mai votez chiar daca ai mei o sa ma schilodeasca pe urma Razz


~FLORIN=Megastar~
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 10:06 pm

bizarre_lovesongs a scris:
eu pana acum lam votat de cel putin 7 ori.si inca mai votez chiar daca ai mei o sa ma schilodeasca pe urma Razz


~FLORIN=Megastar~


soooper...bv tie Wink fiecare vot conteaza
Sus In jos
djstereo
Cunoscator
Cunoscator
djstereo


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 29

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 10:15 pm

probabil toti se uita acum la tv What a Face asa bounce
si eu am ochi la spate Suspect Like a Star @ heaven


si acuma se ia pauza blush
mi-a placut de Florin, dar la unele piese a exagerat PUTIN cu vocea lui...nu stiu cum...cum a zis si juriul.
Dar in rest a fost superb ca de obicei hapyy smile love


dar si andrei mi-a placut shh
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:27 pm

ce pacat k nu a castigat Florin :((
dar pt noi tot megastar ramane
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:37 pm

bizarre_lovesongs a scris:
ce pacat k nu a castigat Florin :((
dar pt noi tot megastar ramane


aha....pacat :(
Sus In jos
kryssu
Fanatic
Fanatic
kryssu


Numarul mesajelor : 597
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:40 pm

pt noi( cel putin pt mine ) florin este si va ramane un MEGASTAR!
Sus In jos
http://cristza.hi5.com
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:46 pm

CE NEDREPTATE!
de-aia a ajuns tara cum a ajuns,pentru ca noi sustinem non-valorile,iar tinerii cu adevarat talentati sunt dati la o parte, marginalizati.
in seara asta a castigat invidia si nu talentul...
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptySam Mai 10, 2008 11:55 pm

Ce pacat k nu a castigatttttt sad
eu mam chinuit sal votez si numi pare rau.
vreau sa continue florin cu formatia sa sai pot cumpara cdul.
neaparat.


Pt noi Florin va ramane mereu megastar
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:34 am

cei car` lam votat nu tre` sa ne para rau deloc ci din contra lam ajutat sa ajunga pana in marea finala si dak a ajuns aici e cv` si voturile pe care le`am dat le merita pe deplin
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:52 am

de acord cu u crys
sper k Florin sa vada cat inseamna pt noi si sa scoata un album.
chiar dak ar canta manele(le urasc profund) tot i-as cumpara cdul k merita.
adevarati fani cumpara albumele nu le descarca.
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:59 am

Florin e foarte placut orice ar canta.are o voce minunata si parca emana caldura.
mam chinuit moolt sa vad ceva bun la andrei care sa ma faca sa il votez dar adevarul e ca ma lasa rece rau de tot. shh
pur si simplu nu gasesc nimic interesant la andrei
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 11:58 am

fiecare are parerea lui si nu trebuie condamnat...oricum eu sper din tot sufletul ca Florin sa-si continue cariera muzicala alaturi de trupa sa...pentru k acolo a invatat sa cante...

dak ar fi castigat nu stiu dak ar mai fi continuat sa cante cu trupa lui...asa k asteptam cd-ul mai Florine...si apropo aveti nume la trupa nuh?k dak nu tre sa ne punem mintea la contributie Laughing
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 12:26 pm

Parerea mea, oricine merita sa castige Ms in afara de Andrei.Deci,mie nu imi place deloc,nici vocea,nici atitudinea,nici nimic.Ar fi bine ca macar jumatate din cei care l-au votat pe Andrei sa ii cumpere cd-ul,desi nu cred.

Si ptr Deea Andreea,normal ca au nume,ceva cu Zmeu in engleza.. wall wall wall
Sus In jos
dyddyshor
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 30

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 6:00 pm

imi pare foarte rau k s-a terminat asa Crying or Very sad ...din pakte aseara am ramas fara credit dar am cerut in avans si nu am reusit s votez dekt d 2 ori :|nu stiu acum ce se va intampla cu andrei si nu ma intereseaza dar sper sa nu aiba succes pentru k nu il merita...florin e cel mai bun sper s continue in muzik si s n anunte si p noi:fanii lui knd are concerte cu sau fara trupa lui...
SUCCES IN CONTINUARE FLORIN!!!pentru mine esti un adevarat MEGASTAR!!! [b] smile
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 6:11 pm

eu cred k ar trebui sa-l sustinem si pe Andrei in viitoarea lui cariera...asa a fost sa fie...asa a vrut Dumnezeu...sa castige Andrei si nu Florin...dak viitorul lui e muzica va fi si dak nu a castigat Ms-ul...important e ca a foat remarcat...acum ramane de vazut ce se va intampla...eu le urez succes amandurora...si le tin pumnii in continuare Wink
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyDum Mai 11, 2008 8:10 pm

cata dreptate ai morandina...daca se vroia sa fie un concurs corect i amenajau si lui Florin un loc in bucuresti in care sa aiba loc toti fanii lui si nu un amarat de club in care numai 200 de pers sa poata intra free,iar ceilalti sa plateasca.pur si simplu se vroia de la inceput sa castige andrei pt k Florin era prea bun si mult prea original,de aceea toti se legau de el pt k erau invidiosi k el avea sa devina megastar si au facut tot ce au putut sa impiedice lucrul asta.
Oricum,asta nu ar trebui sa il descurajeze pe Florin,pentru k aici,pe forumul asta sia castigat fani prin fortze proprii,si nu pt k a cersit mereu voturi de la public cum au facut toti ceilaltzi.Noi suntem alaturi de el si vrem sa auzim de el in continuare.
a,si scuze daca nu sunt de acord cu : "asa ca va doresc multe dopuri pentru urechi atunci cand veti fi la un concert LiVE cu MEGASTARUL ROMANIEI." PENTRU CA noi Nu avem alt Megastar decat CATALIN JOSAN,un om care a demonstrat ca poate canta si a castigat acest concurs(care acum nu mai valoreaza nimic) pe merit.


~FLORIN pt noi ramai Megastar~
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyLun Mai 12, 2008 8:19 pm

cum am mai sput Florin si Andrei au fost si vor ramane preferatii mei..dar asta e...nu toti trebuie sa fie de acord cu mie...imi place la nebunie cum canta Florin..si sunt foarte sigura k el si cu trupa lui se vor lansa pe piata muzicala pentru k multa lume s-a uitat la megastar si cu singuranti cineva i-a remarcat...asa k astept sa il vad cat mai curand...
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyLun Mai 12, 2008 8:24 pm

bizarre_lovesongs a scris:

a,si scuze daca nu sunt de acord cu : "asa ca va doresc multe dopuri pentru urechi atunci cand veti fi la un concert LiVE cu MEGASTARUL ROMANIEI." PENTRU CA noi Nu avem alt Megastar decat CATALIN JOSAN,un om care a demonstrat ca poate canta si a castigat acest concurs(care acum nu mai valoreaza nimic) pe merit.


~FLORIN pt noi ramai Megastar~

nu trebuie sa fi de acord..oricum eu am zis faza aia pe un ton ironic..pentru mine nu numai Catalin e megastar, pot zice ca si Florin e.Chiar daca nu a castigat , pentru mine este si va ramane mereu un invingator.
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
maria
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 19
Varsta : 38

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Megastar 2 - Finala mare   Megastar || - Pagina 2 EmptyVin Iun 06, 2008 9:43 pm

Nu ca ar mai fi important! Dar si asa a castigat Andrei!

http://www.madalinvlad.com/jurnalul-unui-fotojurnalist-wannabe/141
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 EmptyVin Iun 06, 2008 9:55 pm

maria a scris:
Nu ca ar mai fi important! Dar si asa a castigat Andrei!

http://www.madalinvlad.com/jurnalul-unui-fotojurnalist-wannabe/141


Neutral oribil
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Megastar || - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar ||   Megastar || - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Megastar ||
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Megastar 3
» Multe aberatii :))
» Versurile melodiilor interpretate de Florin la Megastar
» Megastar I
» Videos Megastar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ Megastar ♫-
Mergi direct la: