Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Megastar 3

In jos 
+3
morandina
georgiana
Adriyana
7 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Cine credeti ca va castiga?
Pepper Girls
Megastar 3 - Pagina 2 Vote_lcap9%Megastar 3 - Pagina 2 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Buzz
Megastar 3 - Pagina 2 Vote_lcap91%Megastar 3 - Pagina 2 Vote_rcap
 91% [ 10 ]
Total voturi : 11
 

AutorMesaj
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 11:40 am

georgiana a scris:
dupa plecarea baietilor de la sign, cred k vor iesi castigatoare fetele. e clar pt mine, pt k ma gandesc k na, trebuie sa iasa si niste fete megastaruri nu numai baieti. e vreo strategie pe aici.. Wink

Normal ca e o strategie aici.Inca nu iti e clar.Din moment ce in ultimele minute numai puteai sa trimiti voturi si rezultatul final al procentajelo da 99,99% in loc de 100%.In fine, daca i-ar fi vrut cei de la UM le-ar fi oferit in contract ceva, deci e clar ca nu au fost doriti.
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 11:44 am

mie imi pare rau de tot pt ei. meritau sa castige. si acum se incearca sa se zica k au aruncat cu noroi si nu stiu ce alte prostii, totul pt a aplana discutia despre masluirea voturilor Crying or Very sad
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 1:17 pm

georgiana a scris:
mie imi pare rau de tot pt ei. meritau sa castige. si acum se incearca sa se zica k au aruncat cu noroi si nu stiu ce alte prostii, totul pt a aplana discutia despre masluirea voturilor Crying or Very sad

Da, stiu.Eu zic ca e normal sa fi dezamagit si sa nu ti se para ceva "dubios" cand in cateva minute se schimba o situatie de 2 ore.Ii apreciez pentru ca intodeauna au fost sinceri si au spus lucrurilor pe nume.Au recunoscut ca s-au votat singuri ,cand ceilalti tot spuneau ca nu s-au votat si tot felul de chestii.
Sper sa continue in aceiasi formula si sa se lanseze si ei in viitorul apropiat.
Pana atunci , VOTATI BUZZ!
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 3:33 pm

Clar BUZZ !
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 10:25 pm

sper sa nu fac off topic, insa ma uitam pe blogul lui dan fintescu. si vad, spre surprinderea mea ca nu se mai termina cu discutiile rautacioase despre sign. atatea chestii cu maturitea ,cu decenta, deminitatea. ce se tot insinsta asupra acestui subiect?? pana la urma au fost sinceri si si-au aratat punctul de vedere sau ceea ce credeau despre voturi
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 10:50 pm

georgiana a scris:
sper sa nu fac off topic, insa ma uitam pe blogul lui dan fintescu. si vad, spre surprinderea mea ca nu se mai termina cu discutiile rautacioase despre sign. atatea chestii cu maturitea ,cu decenta, deminitatea. ce se tot insinsta asupra acestui subiect?? pana la urma au fost sinceri si si-au aratat punctul de vedere sau ceea ce credeau despre voturi

nu faci offtopic :)
in legatura cu ce au scris ..mie mi se pare ca au intrecut limitele prostiei . Dar ce sa faci? trebuie sa existe si oameni d`astia. Eu chiar ma bucur ca au spus ce aveau pe suflet si sunt foarte multumita de ce au facut in toate editiile. Pentru mine ei si Buzz sunt castigatori :X
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMar Dec 09, 2008 11:11 pm

ms. si pt mine sign sunt invingatori insa sper sa mai apara la tv sau p undeva Laughing si sa ramana impreuna
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 10, 2008 3:43 pm

Vor aparea ;Wink
si Vor canta impreuna :X
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 10, 2008 10:55 pm

esti ff optimista. bv Laughing Laughing sper sa fie asa
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 10, 2008 11:09 pm

Sunt optimista. Mai ales ca cineva neinteresant a spus ca telefoanele au inceput sa sune pt ei. Asa ca o sa asteptam :))
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyJoi Dec 11, 2008 11:52 am

Inca o editie de Megastar care-mi lasa un gust amar.
Eu nu inteleg,daca toata lumea a vazut cum au fost neindreptatiti cei de la Sign,de ce mai incearca cei de la Prima sa se disculpe?
Dar asa e la noi,adevarul deranjeaza.
Eu cred ca asta-i dovada de maturitate,sa ai curajul sa spui ceea ce gandesti,cum au facut baietii de la Sign.
Sa castige Buzz finala,macar atat!
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 14, 2008 1:43 pm

ieeee
buzz buzz buzz buzz buzz:X:X:X
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 14, 2008 9:10 pm

A fost super atmosfera din studio.
Buzz !Buzz !Buzz! cheers
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyLun Dec 15, 2008 12:13 pm

da. chiar a fost super. Mai ales dupa :))
Oricum si baietii au fost tari:>
si Florin :)
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyLun Dec 15, 2008 5:57 pm

super finala.....a fost cea mai truuuuuuuu noapte din viata mea...
dar ce s-a intamplat in timpul emisiunii a fost o nimica toata fata de ce s-a intamplat dupa emisiune.... Wink
ma bucur pentru baieti k au castigat...dar voiam o finala intre ei si SIGN.... Crying or Very sad totusi ma bucur ca s-a terminat asa ms3...
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyLun Dec 15, 2008 10:05 pm

Deea Andreea a scris:
super finala.....a fost cea mai truuuuuuuu noapte din viata mea...
dar ce s-a intamplat in timpul emisiunii a fost o nimica toata fata de ce s-a intamplat dupa emisiune.... Wink
ma bucur pentru baieti k au castigat...dar voiam o finala intre ei si SIGN.... Crying or Very sad totusi ma bucur ca s-a terminat asa ms3...

pana la urma ce s-a intamplat dupa emisiune?? k io dak nu am fst nu am cum sa stiu. cn imi spune si mie, pls?
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyLun Dec 15, 2008 10:54 pm

georgiana a scris:
Deea Andreea a scris:
super finala.....a fost cea mai truuuuuuuu noapte din viata mea...
dar ce s-a intamplat in timpul emisiunii a fost o nimica toata fata de ce s-a intamplat dupa emisiune.... Wink
ma bucur pentru baieti k au castigat...dar voiam o finala intre ei si SIGN.... Crying or Very sad totusi ma bucur ca s-a terminat asa ms3...

pana la urma ce s-a intamplat dupa emisiune?? k io dak nu am fst nu am cum sa stiu. cn imi spune si mie, pls?

Eh abereaza si ea. Ce sa se intample a fost foarte frumos .Baietii erau foarte fericiti, bineinteles.Am stat ceva timp si cu Florin.Chestii Chestii.
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyLun Dec 15, 2008 11:14 pm

Eh..nu abereaza.. a fost tare. adica ne am distrat :-?? si am ras =))
aa da..si a venit si Florin:>
Si cel mai important a castigat Buzzzzzzz =)))
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 17, 2008 4:10 pm

morandina a scris:
Eh..nu abereaza.. a fost tare. adica ne am distrat :-?? si am ras =))
aa da..si a venit si Florin:>
Si cel mai important a castigat Buzzzzzzz =)))

mda...a fost si florin pe acolo....dar au fost si baietii de la buzzzzzzz.... bounce cei mai tru din toata emisiunea....... cheers music
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 17, 2008 4:50 pm

Deea Andreea a scris:
morandina a scris:
Eh..nu abereaza.. a fost tare. adica ne am distrat :-?? si am ras =))
aa da..si a venit si Florin:>
Si cel mai important a castigat Buzzzzzzz =)))

mda...a fost si florin pe acolo....dar au fost si baietii de la buzzzzzzz.... bounce cei mai tru din toata emisiunea....... cheers music

Cei mai tru din toata emisiunea?
Si SIGN? love
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 17, 2008 8:01 pm

bah, Sign nu au fost in finala. inca nu te ai trezit? :))
>:D<
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 EmptyMier Dec 17, 2008 9:13 pm

morandina a scris:
bah, Sign nu au fost in finala. inca nu te ai trezit? :))
>:D<

Nici macar acum nu m-am trezit.A zis din toata emisiunea ..so am crezut ca s-a dat pe invers happy
Oricum SIGN erau the best ..si inca sunt. :=D>:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Megastar 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Megastar 3   Megastar 3 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Megastar 3
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Megastar ||
» un kkt megastar
» Megastar I
» Videos Megastar
» Vino sa-ti sustii favoritul la titlul de Megastar!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Florin Iordache :: ♫ Megastar ♫-
Mergi direct la: