Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 *...:::Filme:::... *

In jos 
+2
bizarre_lovesongs
Diiana
6 participan?i
AutorMesaj
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 7:50 pm

pentru ca nu stiu unde altundeva l`as putea pune.. ce filme va plac, ce film atzi vazut si credeti ca merita vazut? sau despre actori si d`astea Wink
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 7:51 pm

dintre care le`am vazut..astea mi`au placute cel mai mult :8->:


hitman | A night at the museum | profetiile de la celestine | plan de joc | legenda vie | just friends | liga | NY minute | the new guy | honey | holes | cheaper by the dozen 1,2 | just my luck | amelie | the pacifier | catch that kid | garfiel 1,2 | Mortal kombat | Josie and the pussycats | The secret | Home Alone 1,2,3,4 | Kate & Leopod | Bruce Almighty | The hot chick | Dirty dancing | American pie1,2,3,4,5 | the day after tomorow | hoot | Ziua cartitzei |
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:00 pm

Mie cel mai mult mi-au placut Step Up;Harry Potter;Josie & the pussycats;Final destination 1,2,3,; si un film pe care il astept cu nerabdare este Twilight(dupa romanul lui Stephanie Meyer)
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:01 pm

Mie cel mai mult mi-au placut notebook si step up. m-as uita in continuu la fileme astea :x
Mi-au mai placut: iluzionistul , demon island, the girl to the next door, bring it up, duplex ,the breakfast club , 10 things i hate about u , Camera 1408
mai sunt dar nu imi aduc aminte acum :D


Ultima editare efectuata de catre morandina in Sam Iun 07, 2008 6:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:02 pm

misto..aa..da..si mie imi plac 10 things i hate about u si HP Wink si mai ar fi super filme dupa cartile lui Marc Levy love love love si mai e fain si how to loose a guy in 10 days
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:10 pm

Mi-au placut foarte mult filmele:John Tucker must die,American Pie-BAndCamp,Stay Alive,Just my luck,Raise your voice,A cinderella story,House of Wax,The breakfast club,Eurotrip,Just Friends,Material Girls,Shall we dance,Dansul dragostei,Bestia,Alvin and the chipmunks,American Pie-Beta House,Chucky,A walk to remeber,Grind,The ten,American Special School,Severance,The notebook,Waiting,Sydney White,Perfect Man,Mean Girls ,Harry Potter,Step up 1,2; ...si mai erau dar numai imi aduc aminte.. Laughing
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:12 pm

am citit intr`o revista si chiar ma intereseaza un film...save the last dance..l`a vazut cineva? daca da.. ii fain? happy
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:16 pm

L-am vzt eu ...e mijto ..tot asa cu dans si se indragostesc..blea blea..e bunicel cap
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:17 pm

Adriyana a scris:
L-am vzt eu ...e mijto ..tot asa cu dans si se indragostesc..blea blea..e bunicel cap

mersii hapyy hapyy hapyy
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMier Mai 21, 2008 8:21 pm

era pe forumuri o dicutie,care e mai bun intre Step up si Save the last dance.Cred ca as alege Step Up.Imi place foarte mult prechea(si in viata reala) Channing Tatum si Jenna Dewan.
O,de la Channing imi plac si :A guide to recognizing your saints si She's the man.
In rest am uitat sa adaug The Marine(cu john cena)
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptySam Iun 07, 2008 12:25 pm

am vazut cel mai tare [unul dintre] film love love love love love love love love

over her dead body.. ii bestial love love
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
heathaddict79
Dedicat
Dedicat
heathaddict79


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyLun Iun 09, 2008 8:32 pm

IN PRICIPIU TOATE FILMELE IN CARE JOACA HEATH LEDGER SI PE CARE LE-AM VAZUT(De la TWO HANDS,10 THINGS I HATE ABOUT YOU, pana la I'M NOT THERE...Astept sa apara la cinema THE DARK KNIGHT,care din ce am vazut eu in trailer sigur o sa fie bestial)
,IN REST...SUNT F MULTE....DEOCAMDATA SCRIU CE IMI VINE MAI REPEDE IN MINTE: SCARFACE,THE TRUMAN SHOW,SE7EN,FIGHT CLUB,APOCALYPTO,MAD MAX(toate partile), THE ILLUSIONIST,THE PIANIST,BRAVEHEART,THE GODFATHER(1,2),ANGEL HEART,SUNSHINE,HANNIBAL,PHSICHO,THE SHINNING,SUNSHINE, 28 DAYS LATER, DONNIE BRASCO,EDWARD SCISSOR-HANDS,WHAT's EATING GILBERT GRAPE, THE RANSOM , TRAINING DAY,SPEED,UNDERWORLD,IN GOOD COMPANY,ENCHANTED ,CRIME AND PUNSIHMENT, GOOD WILL HUNTING,HANNIBAL RISING,FOR BETTER OR FOR WORSE, THE PRESTIGE, THE MACHINIST,SUMMER SCHOOL,MOARTE IN ALCATRAZ,A FEW GOOD MEN ,SPEED,KISS KISS BANG BANG(2007),CHAPLIN,ZODIAC
Sus In jos
little_ice96-florin_fan
Dedicat
Dedicat
little_ice96-florin_fan


Numarul mesajelor : 191
Varsta : 28

*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * EmptyMar Iul 29, 2008 5:52 pm

High school muzical asa ceva....ala e tare si fain l'am vazut au voci....is si cantaretzi...un film comedia ceva...flumos jocolor geek smile

ce sa mai zIc...
Sus In jos
Continut sponsorizat





*...:::Filme:::... * Empty
MesajSubiect: Re: *...:::Filme:::... *   *...:::Filme:::... * Empty

Sus In jos
 
*...:::Filme:::... *
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Diverse :: ♫ Off-topicuri ♫-
Mergi direct la: