Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 bla bla bla bla...

In jos 
+5
morandina
Adriyana
puckie
Diiana
deyu
9 participan?i
AutorMesaj
deyu
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 5:37 pm

ptr ca nu am gasit nicio rubrica de..offtopics..o sa scriu acilea ce am pe sufletzel.
1.Dintre Andrei si Florin , Florin trebuia sa castige clar. Daca era finala Florin - Oana atunci eu zic ca amandoi ar fi meritat.
2.Il apreciez mult pe Florin , recunosc ca-mi si place ca figura. Cand il vad cum ambeste imi vine sa-l mananc:X.
3.Totusi mi se pare ca faceti prea mult caz pe seama lui. Mi se pare ca notiunea de "fan" a capatat alte contururi cu care nu sunt deloc de acord. Gen .."florin faci o luna e forum" . Sa fim seriosi:|. Florin a postat 2 mesaje aici=)). cum poti numi un topic de vorba cu si despre Florin cand el a raspuns de 2 ori?Neutral
4. Daca Florin si-a dat seama ca Megastar e un concurs de toata jena si ca e clar ca nu valoarea conteaa , probabil n-o s amai vrea sa aiba legaturi prea multe cu acest concurs , deci nici cu forumul asta. Drumul lui in muzica nu s-a oprit aici . Si nici n-a inceput cu megastar. Probabil o sa continue cu trupa si forumul asta nu-i va mai fi de niciun folos.
5.Sper sa nu va suparati pe mine si daca o faceti..asta e. Prefer sa zic lucururile pe fata decat sa ma lesin si eu pe aici in asteptarea unui al treilea mesaj de la Florin. Fetelor, fiti realiste. Nu cred ca il va impresiona pe Florin asaltu de pupici si inimioare. Nu pare genu caruia sa ii palca fetele isterice.
V-am pupat:*
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 6:15 pm

deci mie tata mi`a zis ca nu conteaza cine a castigat, atata timp cat era o voce mai buna. ca orice sfarsit e un nou inceput, si ca daca Andrei nu e destul de bun, lumea va da cu rosii in el , iar Florin daca isi incepe cariera va fi cunoscut de la ms smile love love love
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
puckie
Incepator
Incepator
puckie


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 8:12 pm

deyu a scris:
ptr ca nu am gasit nicio rubrica de..offtopics..o sa scriu acilea ce am pe sufletzel.
1.Dintre Andrei si Florin , Florin trebuia sa castige clar. Daca era finala Florin - Oana atunci eu zic ca amandoi ar fi meritat.
2.Il apreciez mult pe Florin , recunosc ca-mi si place ca figura. Cand il vad cum ambeste imi vine sa-l mananc:X.
3.Totusi mi se pare ca faceti prea mult caz pe seama lui. Mi se pare ca notiunea de "fan" a capatat alte contururi cu care nu sunt deloc de acord. Gen .."florin faci o luna e forum" . Sa fim seriosi:|. Florin a postat 2 mesaje aici=)). cum poti numi un topic de vorba cu si despre Florin cand el a raspuns de 2 ori?Neutral
4. Daca Florin si-a dat seama ca Megastar e un concurs de toata jena si ca e clar ca nu valoarea conteaa , probabil n-o s amai vrea sa aiba legaturi prea multe cu acest concurs , deci nici cu forumul asta. Drumul lui in muzica nu s-a oprit aici . Si nici n-a inceput cu megastar. Probabil o sa continue cu trupa si forumul asta nu-i va mai fi de niciun folos.
5.Sper sa nu va suparati pe mine si daca o faceti..asta e. Prefer sa zic lucururile pe fata decat sa ma lesin si eu pe aici in asteptarea unui al treilea mesaj de la Florin. Fetelor, fiti realiste. Nu cred ca il va impresiona pe Florin asaltu de pupici si inimioare. Nu pare genu caruia sa ii palca fetele isterice.
V-am pupat:*

Sunt de acord cu tine ,insa cred ca subiectul se va schimba firesc.Cu siguranta ca legatura cu "Megastar"va slabi atunci cand acest subiect nu va mai fi de actualitate.Probabil curand nu va mai fi vorba nici despre Florin;vad ca deja bancurile,joculetele si alte chestii ocupa o mare parte din site.Trebuie facute modificari importante in ceea ce priveste organizarea, ca site-ul sa devina serios.Probabil va mai dura mult pana va aparea un al 3-lea msg de la Florin :)).



Morandina,e cam agresiva replica ta...deyu are in mare parte dreptate.Ar trebui sa conteze parerea fiecarui membru,doar n-ai sa-i inchizi gura doar pentru ca te-ai simtit atacata de ceea ce a spus?Ce e cu fanatismul asta?Simpatia pentru Andrei o exclude pe cea pentru Florin? Hai sa nu exageram...Deyu si-a spus parerea politicos, raspunsul tau ar fi trebuit sa fie la fel,fara jigniri si alte replici taioase... No
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 8:18 pm

Sunt de acord cu ceea ce ati spus amandoua Puckie&Deyu.Daca aveti sugesti pentru a imbunatati forumul,le ascultam.Nu vrem sa ne certam asa aiurea din orice.Vrem ca acest forum sa fie unul perfect din toate punctele de vedere.

Ps:Morandina,ai cam exagerat.
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 8:19 pm

mda..perefer sa nu mai comentez absolut nimc..oricum mesajele astea nu isi au locul aici. Daca cineva vrea sa sugereze ceva pt imbunatatirea forumului exista deja un topicuri speciale. O sa va las sa ve expuneti punctele de vedere in continuare, in timp ce eu astept al 3 lea mesaj de la Florin ..


Ultima editare efectuata de catre morandina in Mar Mai 13, 2008 8:33 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 8:20 pm

O sa astept si eu daca nu va suparati.Unii din noi mai au incredere.
Sus In jos
kryssu
Fanatic
Fanatic
kryssu


Numarul mesajelor : 597
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMar Mai 13, 2008 8:29 pm

subscriu si eu la ce a zis bizarre_lovesongs..
chiar am incredere:D
Sus In jos
http://cristza.hi5.com
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMier Mai 21, 2008 6:44 pm

forum serios? si ce sa discutam?ce ai mai facut la scola, zi lectia cutare si mai stiu eu ce...nu...din contra...trebuie sa fie ceva care mai inveseleste atmosfera pe aici...si voi ce credeti? k Flo e liber asa ca noi sa intre pe forum?nu...e si el ocupat...dak vreti sa asteptati al treilea mesaj bine...dak nu nu...
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... EmptyMier Mai 21, 2008 7:16 pm

Andreea, trebuie sa existe si pareri negative.
Oricum deyu multumim pentru reclama negativa facuta:-J
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
elenna
Incepator
Incepator
elenna


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 41

bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Un mesaj esential!   bla bla bla bla... EmptyMier Mai 21, 2008 9:25 pm

Morandina te sustin!Sunt sigura ca totul merge intr-o directie buna pt ca este un start excelent!Toate trebuie sa inceapa de undeva!Daca l-am indragit pe Florin a fost in primul rand pt muzica lui, ca a facut acest lucru bine si l-a diferentiat de ceilalti!Am ales sa il sustinem, sa il incurajam, sa ii dam incredere pentru ca desii nu a inceput sa cante odata cu Megastar, acesta a reprezentat cel mai important pas in cariera lui muzicala!Megastar a schimbat lucrurile pt ca acum s-a facut cunoscut, si-a creat o majoritate de parte lui, si aceea suntem NOI!
Si eu astept un mes de la Florin si am incredere ca va veni!
pupici!
Sus In jos
Continut sponsorizat





bla bla bla bla... Empty
MesajSubiect: Re: bla bla bla bla...   bla bla bla bla... Empty

Sus In jos
 
bla bla bla bla...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: