Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Salutare tuturor de la Elektra

In jos 
+5
morandina
bizarre_lovesongs
Diiana
alexya
Elektra
9 participan?i
AutorMesaj
Elektra
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:10 pm

Salut, numele meu este Orsolya (sau Orsi pe scurt), am 20 de ani, sunt studenta la Litere, viitoare profesoara de engleza si sunt din Baia Mare. Am dat peste forumul asta din greseala si mi-am zis ca trebuie sa ma inscriu imediat. Pe Florin il admir foarte mult pentru talentul lui si ma bucur ca am avut placerea de a-l cunoaste in Cluj in caravana Megastar. Foarte dragut Florin in realitate :>b: Imi place foarte mult muzica rock, dar nu numai si sunt o devoratoare de seriale si sitcomuri americane. De asemenea, o ador pe Elektra, cea din benzi desenate (nu Carmen Electra, Doamne fereste!), de aici si username-ul meu. Cam atat ar fi de zis...
Sus In jos
alexya
Incepator
Incepator
alexya


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 34
Localizare : braila

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:17 pm

bun venit pe forum Elektra love hapyy
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:28 pm

welcome smile hapyy hapyy hapyy hapyy hapyy hapyy hapyy love love :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<:
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:34 pm

Bun venit pe forum Elektra.Speram sa te simti cat mai bine si sa postezi cat mai mult.
PS:si mie imi plac atat benzile desenate cat si filmul. Razz
Sus In jos
Elektra
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:37 pm

Multumesc frumos pentru primire.
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:46 pm

bine ai venit Elektra ! ai mare dreptate: Florin e super dragut in realitate . Sper sa te simti cat mai bine pe forum si sa postezi cat mai mult!
p.s. imi place poza ta :D
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:53 pm

Super tare avatarul tau elektra!ar trebui sa te mandrersti k lai cunoscut pe Florin si sa o postezi pe forum.
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMar Mai 13, 2008 7:55 pm

Bine ai venit!
Sper sa te simti bine aici pe forum cu noi. hapyy hapyy hapyy hapyy
Sus In jos
Destiny
Membru
Membru
Destiny


Numarul mesajelor : 38

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMier Mai 14, 2008 2:04 am

Bine ni te-ai alaturat p forum:p :*
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyMier Mai 14, 2008 8:04 am

bun venit hapyy hapyy hapyy
Sus In jos
Elektra
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyJoi Mai 15, 2008 10:05 am

Si ca sa nu existe niciun fel de indoieli si alte chestii, poza de la avatar nu e trucata. In primul rand, nici nu m-as pricepe la asa ceva, si in al doilea rand, n-as face asa ceva.
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyJoi Mai 15, 2008 1:24 pm

eu una nu cre` k e trucata ... poza mea e facuta la Oradea cd` au fost cu Caravana MS
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyJoi Mai 15, 2008 8:29 pm

oricum e foarte tare poza aia . chiar imi place super mult.
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra EmptyVin Mai 16, 2008 9:33 am

booona...imi pare bine k ni te-ai alaturat si tu...si imi place la nebunie poza ta.... hapyy
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Continut sponsorizat





Salutare tuturor de la Elektra Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor de la Elektra   Salutare tuturor de la Elektra Empty

Sus In jos
 
Salutare tuturor de la Elektra
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare dragilor!
» SaLuTaRe sUNt spLaTT
» Buna, buna tuturor !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: User`s Room :: ♫ Users ♫-
Mergi direct la: