Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
puckie
Incepator
Incepator
puckie


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile Empty
MesajSubiect: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile EmptyLun Mai 12, 2008 11:19 pm

1.Ati spus ca e site inchinat muzicii(si lui Florin,dar nu ma leg de asta acum...),dc nu faceti concursuri sau joculete "muzicale"? De exemplu sa se trimita inregistrari ,si cea mai buna sa castige ceva(hm...un nasture?roz!).Si ca sa nu-l ignoram pe Florin,alege el castigatorul.Ce ziceti?
2.Joculet nelegat de muzica...am putea sa scriem fiecare cate un paragraf dintr-o povestioara,cel care scrie mesaj mai jos continua ideea,incercand sa aduca ceva "inedit", sa devieze treptat actiunea.

affraid
Sus In jos
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile Empty
MesajSubiect: Re: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile EmptyMar Mai 13, 2008 8:49 am

imi plac ideele tale cap
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile Empty
MesajSubiect: Re: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile EmptyMar Mai 13, 2008 3:31 pm

puckie a scris:
1.Ati spus ca e site inchinat muzicii(si lui Florin,dar nu ma leg de asta acum...),dc nu faceti concursuri sau joculete "muzicale"? De exemplu sa se trimita inregistrari ,si cea mai buna sa castige ceva(hm...un nasture?roz!).Si ca sa nu-l ignoram pe Florin,alege el castigatorul.Ce ziceti?
2.Joculet nelegat de muzica...am putea sa scriem fiecare cate un paragraf dintr-o povestioara,cel care scrie mesaj mai jos continua ideea,incercand sa aduca ceva "inedit", sa devieze treptat actiunea.

affraid

Nu trebuia sa mai faci topicul acesta ...Fa direct un topicu cu joculetul de la pct2. ca sa pot sa bag topicul acesta in arhiva ..Ok? Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile Empty
MesajSubiect: Re: am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile   am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile Empty

Sus In jos
 
am cateva propuneri...nu dati cu pietre..prefer rosiile
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri ban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: