Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical

In jos 
+7
bizarre_lovesongs
flagel uimit
Elektra
Adriyana
lucasa
morandina
denisa_candy_max
11 participan?i
AutorMesaj
denisa_candy_max
Incepator
Incepator
denisa_candy_max


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 30
Localizare : BXL

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyLun Mai 12, 2008 8:20 pm

Se afirma pe blogul lui Dan Fintescu ca Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical duceti-va si cititi!
Wink
http://danfintescu.wordpress.com/
Sus In jos
http://willdenisa.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyLun Mai 12, 2008 8:21 pm

am cautat si eu, dar nu vad.cine a scris?
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyLun Mai 12, 2008 8:32 pm

este un comentariu scris de Timea la megastar marea finala
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyLun Mai 12, 2008 8:35 pm

E un inceput foarte bun ..sper sa fie un zvon adevarat si sa se apuce cat de curand de treaba.
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyLun Mai 12, 2008 8:40 pm

dar daca o fi si asta un zvon ca ala care zicea k cei de la universal l-au ales deja ... wall
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyLun Mai 12, 2008 8:54 pm

oricum,pentru cei de la Universal Andrei e un caz pierdut.
nici macar cei care l-au votat pe Andrei,Dumnezeu stie de ce,nu-i vor cumpara albumul,este mult prea sters,iar vocea lui nu atrage pe nimeni.
Sus In jos
Elektra
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyMar Mai 13, 2008 7:52 pm

Am citit si eu pe youtube un comentariu la un moment dat de la cineva care afirma ca este producator si compozitor si cerea ajutor ca sa ia legatura cu Florin. Cineva i-a trimis un mesaj, iar persoana respectiva a spus ca a si vorbit cu el. Acum, ca o fi adevarat sau nu, nu stiu.
Sus In jos
flagel uimit
Incepator
Incepator
flagel uimit


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyMier Mai 14, 2008 10:31 am

Elektra a scris:
Am citit si eu pe youtube un comentariu la un moment dat de la cineva care afirma ca este producator si compozitor si cerea ajutor ca sa ia legatura cu Florin. Cineva i-a trimis un mesaj, iar persoana respectiva a spus ca a si vorbit cu el. Acum, ca o fi adevarat sau nu, nu stiu.
cineva,acel cnv snt io;))
a dat un tip un mesaj,dak are cnv adresa d mail a lui florin,a zis k este compozitor
i`am dat mesaj inapoi,dupa ce i`am citit commurile kre le`a dat,foarte adevarate,despre andrei si florin:D
l`am intrebat dak face baza,a zis k nu;))
i`am dat adresa de mail a lui florin,oricum nu aveam ce pierde,si mi`a zis k a luat legatura cu el:-??
Sus In jos
flagel uimit
Incepator
Incepator
flagel uimit


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyMier Mai 14, 2008 10:34 am

nu aveam dreptu sa`i dau mailu`,dar,oricum l`a dat si el:-??
si mi`a placut modu in kre vorbea tipu despre andrei:X
si cum il sustinea pe florin:)
a zis k este compozitor,si m`am uitat la varsta pe profil,38 d ani:-??baza sau nu,oricum nu este nicio pierdere
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyMier Mai 14, 2008 10:52 am

Dap Flagel ai dreptate . Si eu i-am dat mailul lui, inainte sa aflu ca ai vb tu cu el..Oricum nu avea nimic de pierdut :-??
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 2:25 pm

Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 5:08 pm

Doamne Adryana! cea mai tare stire pe care puteai sa o scri :X
mi-ai luminat zilele happy

Last edit: mie imi place de astia de pe Best Music ca au pus chiar clipul meu :))


Ultima editare efectuata de catre morandina in Vin Mai 16, 2008 6:25 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 5:49 pm

Multumesc Adriyana ca mi-ai facut ziua frumoasa cu stirea asta
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 6:03 pm

WOW!Deci nu pot sa cred!In sfarsit ni sa implinit si noua dorinta.Asa happy nu eram nici daca castigam la loto.

Mult succes Florin,stiu ca o sa vinzi o gramada de albume si celor de la universal nu o sa le para rau ca ti-au oferit si tie o sansa.
:=D>:
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 6:14 pm

eram mai mult ca sigura k va fi contactat de cineva...dar nu ma asteptam chiar la universal music...ma bucur foarte mult pentru el...si na...acu astept sa para mai repede cd-ul lui Wink
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
alexya
Incepator
Incepator
alexya


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 34
Localizare : braila

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 7:35 pm

super tare! ma bucur mult pentru el.chiar merita sansa asta happy smile smile
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 8:10 pm

Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 8:13 pm

eu nu mai zic nimic pt k ma asteptam sa fie contactat de cineva...dar nu de Universal Music....asta e sooooper bine... Wink
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
Elektra
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 36

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 10:08 pm

Doamne, ce mult ma bucur! Nu-mi vine sa cred, nu ma asteptam sa se intample asa ceva.
Sus In jos
mela
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 23
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptyVin Mai 16, 2008 11:09 pm

ce tare k Universal Music i`a acordat aceata sansa lui florin:X:X:X:X

deabia astept sa ii ascult melodiile:X:X:X:X:X cheers cheers cheers

sunt sigura k va face o treaba foarte bunaaa:X:X

deci nu`mi vine sa cred

Florin e cel mai tare!!! Adevaratul MEGASTAR!!!!
Sus In jos
anytza007
Incepator
Incepator
anytza007


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 32

Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical EmptySam Mai 17, 2008 4:42 pm

abia asteptam lansarea Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty
MesajSubiect: Re: Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical   Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical Empty

Sus In jos
 
Florin ar fi fost deja contactat de un producator muzical
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze Florin
» Megastar ||
» Aparitii Tv
» Aparitii Tv!
» La multi ani, Florin !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: