Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 formatzii care imi plac

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyDum Mai 11, 2008 1:13 am

pentru ca am vazut k topicul asta e mereu gol am sa incep eu.
imi plac: rbd,cinema bizarre,linkin park,nightwish,p.o.d,metalica si ultimii dar nu cei din urma : catalin josan si florin.sper sa auzim cat mai curand de florin si sa nu tina numai pentru el vocea aia super.

~Florin ramane megastar~
Sus In jos
lucasa
Fanatic
Fanatic



Numarul mesajelor : 879
Varsta : 43

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyDum Mai 11, 2008 2:52 pm

ma bucur c-ai spart gheata,bizarre_lovesongs
acum sa-mi spun si eu preferatii.
deci imi place sa ascult mai ales muzica britanica si muzica latino,dar asta nu inseamna ca nu-mi place si muzica romaneasca de calitate.
printre preferatii mei se numara Westlife,Brian Mcfadden,KEANE,Alejandro Sanz,Chayanne etc.
iar de Florin zic doar atat:nu ma satur niciodata sa-l aud cantand.
Sus In jos
Adyna
Cunoscator
Cunoscator
Adyna


Numarul mesajelor : 85
Varsta : 32
Localizare : Ialomita,Slobozia

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyMier Mai 21, 2008 7:31 pm

si mie imi plac RBD,Justin Timberlake,Avril Lavigne,Smiley,Basshunter...etc
dar cel mai mult imi place FLORIN love
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyMier Mai 21, 2008 7:47 pm

mie imi plac : florin si



| Catalin megastar | Duffy | Ashlee Simpson | Ryan Cabrera | Leona Lewis | Bitza | Veritasaga | Criss Blaziny | Ombladon | Cheloo | Vitza de vie | Nimeni altu` | Tranda | Sisu & Puya | La familia | Arssura | Mecena | Eminem | 50 cent | Rihanna | Shakira | Eli din Timisoara | Akon | Snoop Dogg | Avril Lavigne | Guano Apes | Vama veche | Amy Winehouse | Implant Pentru Refuz | Enrique Iglesias | N.E.R.D. | Weird Al Yankovic | F.A.B. | Christina Aguilera | Grasu` XXL | Puff Diddy | Daddy Yankee | Afroman | Blazzaj | Crazy Loop | Alicia Keys | HelloGoodbye | Keo | Alex | Connect-r | Morandi | Alice Cooper | Suie Paparude | Alanis Morisette | Clark Anderson | Gwen Stefani | Jay Z | Ciara | Ja rule | Ludacris | Mary J Blige | The game | Usher | Nena | B.U.G. mafia | Parazitii | BloodHoundGang | Cindy Lauper | Disurbed | Nirvana | Outlandish | Slipknot | Zdob & Zdub | Slayer | Stati-x | Paula Seling | Ruslana | Drum bun |
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyMier Mai 21, 2008 7:50 pm

Wow Diiana,nici nu-s multe tongue
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyMier Mai 21, 2008 7:53 pm

bizarre_lovesongs a scris:
Wow Diiana,nici nu-s multe tongue

nu`s toate happy happy
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyMier Mai 21, 2008 8:03 pm

Cred ca tu nu apuci sa te plictisesti tongue
Sus In jos
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyMier Mai 21, 2008 8:05 pm

bizarre_lovesongs a scris:
Cred ca tu nu apuci sa te plictisesti tongue

eee nah happy happy happy
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
Diiana
Fan
Fan
Diiana


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyVin Mai 30, 2008 2:26 pm

lista mai completa putzin whistle


| Bitza | Veritasaga | Criss Blaziny | Sisu & Puya | La familia | Arssura | Mecena | Eminem | 50 cent | Rihanna | Shakira | Eli din Timisoara | Akon | Snoop Dogg | Avril Lavigne | F.A.B. | Christina Aguilera | Grasu` XXL | Puff Diddy | Daddy Yankee | Catalin megastar | Duffy | Ashlee Simpson | Ryan Cabrera | Leona Lewis | Ombladon | Cheloo | Vitza de vie | Nimeni altu` | Tranda | Guano Apes | Vama veche | Amy Winehouse | Implant Pentru Refuz | Enrique Iglesias | N.E.R.D. | Weird Al Yankovic | Afroman | Blazzaj | Crazy Loop | Alicia Keys | HelloGoodbye | Keo | Alex | Connect-r | Morandi | Alice Cooper | Suie Paparude | Alanis Morisette | Clark Anderson | Gwen Stefani | Jay Z | Ciara | Ja rule | Ludacris | Mary J Blige | The game | Usher | Nena | B.U.G. mafia | Parazitii | BloodHoundGang | Cindy Lauper | Disurbed | Nirvana | Outlandish | Slipknot | Zdob & Zdub | Slayer | Stati-x | Paula Seling | Ruslana | Drum bun | Timbaland | PCD | Justin Timberlake | Chris Brown | HIM | Evanescence | Bullet | Outlandish |
Santana | Sugarbabes | AC/DC | Queen | Pink Floid | 2 pac | BEP | Bow Wow | Nightwish | Zale | Linkin Park | Nicole Sherzinger | Sean Kingston | JustUs | Kyle | Mario Vaques | Fort minor | Basshunter | Bob Marley | Fara zahar | US5 | RHCP | Vama Veche | Klaus Schulze | Dj Aligator | Celine Dion |
Sus In jos
http://dyanname.hi5.com/
musikholicgirl
Incepator
Incepator
musikholicgirl


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Localizare : Happyville

formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac EmptyLun Iul 21, 2008 6:55 pm

pai... in afara de Florin love ...

am ca trupe preferate:
My Chemical Romance
Mindless Self Indulgence
Leathermouth
Pencey Prep
Flyleaf
KoRn
Evanescence
Placebo
Green Day
Paramore

si mai sunt...
dar las atatea happy
Sus In jos
http://myspace.com/musikholic_girl
Continut sponsorizat





formatzii care imi plac Empty
MesajSubiect: Re: formatzii care imi plac   formatzii care imi plac Empty

Sus In jos
 
formatzii care imi plac
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Diverse :: ♫ Muzica ♫-
Mergi direct la: