Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 bizarre_lovesongs

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

bizarre_lovesongs Empty
MesajSubiect: bizarre_lovesongs   bizarre_lovesongs EmptySam Apr 19, 2008 11:37 pm

vreau sa incep prin a va spune buna tuturor.sunt ady,din arad si sunt aici deoarece il sustin pe Florin.Imi place foarte mult cum canta si mi se pare demn de a fi megastar.In ceea ce priveste "arogantza" lui,eu nu cred k e arogant;cred k se poarta exact cum ar trebui sa se poarte un megastar:sigur pe el.pacat ca asta se confunda cu arogantza.eu l-am votat de la inceput si il voi vota in continuare(chiar daca ai mei platesc milionu la telefon Razz ).Sper ca acest fan-site sa adune cat mai multzi fani ai lui Florin.

~Florin este MEGASTAR~
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

bizarre_lovesongs Empty
MesajSubiect: Re: bizarre_lovesongs   bizarre_lovesongs EmptySam Apr 19, 2008 11:43 pm

Buna Ady!Ma bucur foarte mult ca esti aici si ca iti place Florin !Sper sa te simti cat mai bine si sa postezi cat mai mult smile
Deocamdata sunt putin useri , dar sper sa fie din ce in ce mai multi..important e ca este Florin cap
Bine ai venit pe forum !
Florin rulzzzzzzzz 3some
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

bizarre_lovesongs Empty
MesajSubiect: Re: bizarre_lovesongs   bizarre_lovesongs EmptyDum Apr 20, 2008 2:46 pm

booooona ady....am bucur k te-ai inscrios aici...o sa vazi k cu timpul vor fi sute de useri pe forumul acesta.... cheers love
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
cristyna
Fanatic
Fanatic
cristyna


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 31
Localizare : Oradea

bizarre_lovesongs Empty
MesajSubiect: Re: bizarre_lovesongs   bizarre_lovesongs EmptyJoi Mai 01, 2008 1:45 am

speram k vor fi...insa cu timpul se aduna userii
Sus In jos
Continut sponsorizat





bizarre_lovesongs Empty
MesajSubiect: Re: bizarre_lovesongs   bizarre_lovesongs Empty

Sus In jos
 
bizarre_lovesongs
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: User`s Room :: ♫ Users ♫-
Mergi direct la: