Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 de ce nu prea mai intra nimeni p forum?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty
MesajSubiect: de ce nu prea mai intra nimeni p forum?   de ce nu prea mai intra nimeni p forum? EmptyVin Iul 11, 2008 12:00 pm

Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  eu m-am inscris de curand si nu prea stiu cum sta treaba pe aici.dar de ce nu mai intra nimeni?sa-a pierdut interesul?bine,inteleg k nici florin nu prea a mai intrat.dar de ce sa nu facem cva care sa zicem k l-ar impresiona si ar putea sa ia legatura q noi? eu de obicei sunt mai visatoare si cred k acum fac acest lucru.da` de ce nu?sper ca urmeaza sa scoata cva! Crying or Very sad ce spuneti?stiu k par penibila,da mai ganditi-va! pray pray pray
Sus In jos
Deea Andreea
Moderator
Moderator
Deea Andreea


Numarul mesajelor : 553
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty
MesajSubiect: Re: de ce nu prea mai intra nimeni p forum?   de ce nu prea mai intra nimeni p forum? EmptyVin Iul 11, 2008 3:28 pm

georgiana...stii care e problema?nu e vorba ca s-a pierdut interesul dar daca si in vacanta stam acasa atunci in timpul scolii unde sa ne mai ducem...ne mai aerisim si noi acum in vacanta... adica cel putin pentru mine...acum e vacanta....aproape toata lumea pleaca de acasa...si eu spre exemplu am fost la bunici 2 sapt si o sa ma mai duc si acolo nu am acces la net...si sunt sigura ca asta se intampla cu aproape toti de pe forum....asta e parerea mea...
Sus In jos
http://deea-angel-rebelde.hi5.com
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty
MesajSubiect: Re: de ce nu prea mai intra nimeni p forum?   de ce nu prea mai intra nimeni p forum? EmptyVin Iul 11, 2008 3:37 pm

da georgiana. Andreea are dreptate.dar te rog foarte mult sa nu mai dai new topic la fiecare mesaj pe care il scri. gaseste locul potrivit pt mesajul tau si apasa pe Post reply. Mersi !
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty
MesajSubiect: Re: de ce nu prea mai intra nimeni p forum?   de ce nu prea mai intra nimeni p forum? EmptyVin Iul 11, 2008 5:20 pm

scz pt new topic Crying or Very sad !si imi pare rau dak va-am suparat sau jignit intr-un fel!chiar nu am avut nicio intentie! naughty
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty
MesajSubiect: Re: de ce nu prea mai intra nimeni p forum?   de ce nu prea mai intra nimeni p forum? EmptyVin Iul 11, 2008 5:52 pm

Nu-i nimic. Dar ,te rog sa iti copiezi mesajele acolo unde trebuie pentru a putea sterge aceste topicuri. Mersi pt intelegere !
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty
MesajSubiect: Re: de ce nu prea mai intra nimeni p forum?   de ce nu prea mai intra nimeni p forum? Empty

Sus In jos
 
de ce nu prea mai intra nimeni p forum?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Banner forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: