Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 despre florin,parerea mea

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

despre florin,parerea mea Empty
MesajSubiect: despre florin,parerea mea   despre florin,parerea mea EmptyJoi Iul 10, 2008 9:50 pm

florin ar trebui sa ramana  asa cum e;ar trebui  totusi sa fie mult mai comunicativ q fanii!inteleg k nu are timp;dar trebuie sa te gandesti si la ei k te sustin! eu cred k e minunat sa fi sustinu d cineva,care te si poate ajuta,iar tu la randul tau sa le arati k iti pasa! Laughing in rest nu mai am ce comenta la florin! deja se vede k are stofa de megastar si cred k ar trebui sa ia exemplu d la catalin,care dupa parerea mea e foarte tare!!! Laughing
Sus In jos
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

despre florin,parerea mea Empty
MesajSubiect: Re: despre florin,parerea mea   despre florin,parerea mea EmptyJoi Iul 10, 2008 10:48 pm

georgiana a scris:
florin ar trebui sa ramana asa cum e;ar trebui totusi sa fie mult mai comunicativ q fanii!inteleg k nu are timp;dar trebuie sa te gandesti si la ei k te sustin! eu cred k e minunat sa fi sustinu d cineva,care te si poate ajuta,iar tu la randul tau sa le arati k iti pasa! Laughing in rest nu mai am ce comenta la florin! deja se vede k are stofa de megastar si cred k ar trebui sa ia exemplu d la catalin,care dupa parerea mea e foarte tare!!! Laughing

Georgiana ,ca sa raspunzi trebuie sa dai Post Replay ..nu new topic.Te rog sa copiezi ce ai scris in topicul potrivit ,iar acest topic in voi sterge.
Mersi atincipat.
Sus In jos
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

despre florin,parerea mea Empty
MesajSubiect: Re: despre florin,parerea mea   despre florin,parerea mea EmptyJoi Iul 10, 2008 11:18 pm

georgiana a scris:
florin ar trebui sa ramana asa cum e;ar trebui totusi sa fie mult mai comunicativ q fanii!inteleg k nu are timp;dar trebuie sa te gandesti si la ei k te sustin! eu cred k e minunat sa fi sustinu d cineva,care te si poate ajuta,iar tu la randul tau sa le arati k iti pasa! Laughing in rest nu mai am ce comenta la florin! deja se vede k are stofa de megastar si cred k ar trebui sa ia exemplu d la catalin,care dupa parerea mea e foarte tare!!! Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





despre florin,parerea mea Empty
MesajSubiect: Re: despre florin,parerea mea   despre florin,parerea mea Empty

Sus In jos
 
despre florin,parerea mea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mesaje pentru si de la Florin
» La multi ani, Florin !!!
» djstereo - cu si despre mine
» Poze Florin
» Aparitii Tv!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: Arhiva :: ♫ Arhiva ♫-
Mergi direct la: