Florin Megastar
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Florin Megastar


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 salut!ce mai faceti?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
georgiana
Fan
Fan
georgiana


Numarul mesajelor : 238
Varsta : 31
Localizare : buzau

salut!ce mai faceti? Empty
MesajSubiect: salut!ce mai faceti?   salut!ce mai faceti? EmptyJoi Iul 10, 2008 12:51 pm

Laughing Laughing sunt asuper incantata k am aflat de acest forum si k am putut sa ma inscriu!chiar vreau sa va felicit p toti pt ceea ce ati facut! Laughing as vrea k si florin sa reactioneze altfel! Crying or Very sad am obs k nu a raspuns decat la cateva mesaje. Crying or Very sad oricum sper k forumul sa aiba cati mai multi membrii Laughing si poate florin va avea timp sa va raspunda!nu vreau sa fiu rautacioasa dar cred k asa ar fi corect,la cata munca ati depus Neutral .felicitari! Laughing
Sus In jos
morandina
Admin
Admin
morandina


Numarul mesajelor : 343
Varsta : 32

salut!ce mai faceti? Empty
MesajSubiect: Re: salut!ce mai faceti?   salut!ce mai faceti? EmptyJoi Iul 10, 2008 2:53 pm

Multumim Georgiana! Bine ai venit! SI noi ne bucuram ca te-ai inscris! Sper sa te simti cat mai bine, aici, si sa postezi cat mai mult !Te pup
Sus In jos
https://florin-megastar.forumgratuit.ro
Adriyana
Moderator
Moderator
Adriyana


Numarul mesajelor : 211

salut!ce mai faceti? Empty
MesajSubiect: Re: salut!ce mai faceti?   salut!ce mai faceti? EmptyJoi Iul 10, 2008 7:46 pm

Buna Georgiana!
Bine ai venit!
SI noi ne-am dori ca Florin sa intre mai des si sa si raspunda ...dar deh nu poti sa le ai pe toate.Am aflat ca el acum are fooarte multa treeaba si de aceea nu prea intra. hapyy
Sus In jos
bizarre_lovesongs
Moderator
Moderator
bizarre_lovesongs


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 33
Localizare : Arad

salut!ce mai faceti? Empty
MesajSubiect: Re: salut!ce mai faceti?   salut!ce mai faceti? EmptyJoi Iul 10, 2008 11:49 pm

Bine ai venit Georgiana!Speram sa te simti cat mai bine si sa postezi cat mai mult! love
Sus In jos
Continut sponsorizat





salut!ce mai faceti? Empty
MesajSubiect: Re: salut!ce mai faceti?   salut!ce mai faceti? Empty

Sus In jos
 
salut!ce mai faceti?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Florin Megastar :: User`s Room :: ♫ Users ♫-
Mergi direct la: